Szukaj

Tabloid donosi o testamencie królowej Elżbiety II. Co komu przepisała? Odpowiedź rozczarowuje

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II ustępuje z tronu Wielkiej Brytanii? Podobno wyciekła jej ostatnia wola i nie pozostawiono jej wyboru. Jakie wieści płyną z Wysp?

Królowa Elżbieta II, to najdłużej panująca monarchini w Wielkiej Brytanii. Przez czas swojego panowania, stała się jedną z bardziej lubionych postaci w rodzinie królewskiej, a jej losy z zainteresowaniem śledzą królewscy fani na całym świecie. Co jakiś czas kolorową prasę obiegają informacje o abdykacji królowej i tym, kto ma być jej następcą. Najnowsza historia opiera się na tym, że podobno wyciekła ostatnia wola królowej i wydało się, jak monarchini podzieliła swoją schedę.

Czy królowa Elżbieta II planuje ustąpić z tronu?

Artykuł w najnowszym numerze New Idea z nagłówkiem Testament królowej wyciekł! Kto co otrzyma twierdzi, że rodzina przeżywa kryzys, bo Jej Wysokość planuje ustąpić z tronu.

Po szumnym nagłówku chętnie zaglądamy do artykułu, ale niestety zostajemy rozczarowani, gdyż ani słowem nie wspomniano, jakie przydziały są w jej testamencie. Zamiast tego jest tam po prostu historia o królowej Elżbiecie II i księciu Filipie izolujących się w zamku Windsor – o czym opinia publiczna wiedziała od trzech miesięcy.

Pojawiają się znane fakty i przypuszczenia o tym, kiedy i czy królowa powróci do normalnych obowiązków. W wieku 94 lat jest w grupie wysokiego ryzyka, więc prawdopodobnie przez jakiś czas będzie poza zasięgiem opinii publicznej. Raczej nikogo to nie powinno dziwić.

Nagłówek artykułu sugeruje, że ustępuje ze swoich obowiązków. Nie ma jednak w nim żadnej odpowiedzi na ten temat. Zachęcający nagłówek i kolejny raz poruszona kwestia abdykacji królowej nie jest już dla nikogo nowością. Pierwszy raz jednak pojawiła się informacja o testamencie Elżbiety II. Niestety, bez żadnych konkretów.


Królowa Elżbieta II z księciem Williamem, księciem Karolem i księciem George'm

Królowa Elżbieta II z księciem Williamem, księciem Karolem i księciem George'm

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Księżna Kate i książę William oprowadzili królową Elżbietę II po ogrodach

Królowa Elżbieta II na obchodach Dnia Pamięci

Królowa Elżbieta II na obchodach Dnia Pamięci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×