Menadżer Adele o zdjęciu z Kingą Rusin. Podsumował je dwoma słowami

Kinga Rusin, zdjęcie z Adele. Jak komentuje je menadżer gwiazdy?

Kinga Rusin, zdjęcie z Adele. Jak komentuje je menadżer gwiazdy?

Kinga Rusin, jako jedna z nielicznych, została zaproszona na prywatną imprezę, odbywającą się po rozdaniu Oscarów 2020. Bawiła się z największymi gwiazdami światowego show-biznesu. Na pamiątkę zrobiła sobie zdjęcie z Adele, które opublikowała w sieci. Jak skomentował je menadżer gwiazdy?

Kinga Rusin pojawiła się w Los Angeles na tegorocznym rozdaniu Oscarów. Był to jej wyjazd prywatny i zapewne dlatego dysponowała większą ilością czasu. Z wielką chęcią skorzystała z elitarnego zaproszenia na tajne after party, na które zaproszone zostało grono około 200 osób. Cała impreza owiana była tajemnicą, organizatorami byli Beyonce i Jay-Z. Wejście było pilnie strzeżone, żaden z paparazzi nie miał prawa się tam dostać.

Kinga Rusin na imprezie u Beyonce i Jaya-z

Impreza miała styl domówki, goście mogli się na niej poczuć komfortowo i o wiele bardziej swobodnie niż podczas gali. Zadbano nawet o odpowiednie obuwie. Każdemu z przybyłych gospodarze oferowali wygodne kapcie. Kinga podzieliła się obszerną relacją na swoim koncie na Instagramie.

Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu … kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana.

Jednak to nie koniec emocji. Naszej dziennikarce udało się zrobić ekskluzywne zdjęcie z brytyjską piosenkarką Adele. Jest ono tym bardziej szczególne, że gwiazda, od momentu, gdy straciła sporo na wadze, raczej unika paparazzi. Każde jej zdjęcie jest na wagę złota. Trudno więc się dziwić, że zacięcie reporterskie Kingi zwyciężyło i chętnie podzieliła się zdobytą fotografią na swoim profilu społecznościowym.

Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

W sieci wprost zawrzało. Post zaczęto udostępniać wszędzie, również na zagranicznych portalach. Kinga otrzymała odzew, jakiego sama się nie spodziewała. Na jej konto napływało wiele prywatnych wiadomości, pojawiały się także propozycje udzielenia wywiadów na wyłączność dotyczących samej imprezy.

Międzynarodowe zainteresowanie przerosło dziennikarkę, wynikiem czego było usunięcie publikacji z sieci. Zamiast tego pojawił się oficjalny komentarz odnoszący się do całej sprawy:

Kochani, już nie mam siły odpisywać każdemu dziennikarzowi z osobna (od Polski po Nową Zelandię i Peru) więc napiszę tu, żeby zamknąć sprawę: z oczywistych względów, nie będę udzielać wywiadów ani polskim ani zagranicznym mediom na temat opublikowanego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia, które obiegło świat. Chowam go do archiwum. To było szaleństwo którego nie przewidziałam. Czas odpocząć i trochę się wyspać – w ciągu ostatnich dni spałam raptem parę godzin.

Menedżer Adele komentuje zdjęcie z Kingą Rusin. Co powiedział?

Fakt postanowił poruszyć ponownie temat i dowiedzieć się, jakie zdanie na temat całej sprawy ma osoba najbardziej zainteresowana, czyli sama Adele. Skontaktował się w tym celu z jej managementem. Benny Tarantini, osobisty PR menadżer piosenkarki udzielił bardzo krótkiej odpowiedzi na temat tego, czy Adele nie jest zła na Kingę za podzielenie się ich wspólną fotką ze światem.

 No comment (bez komentarza – przyp. red.) – odpisał Faktowi w oficjalnym mailu Tarantini.

Możemy domyślić się, że piosenkarka przywykła już raczej do takich akcji i nie ma potrzeby, aby to w jakikolwiek sposób komentować. Sama Kinga Rusin na pewno będzie jeszcze długo wspominała ten wieczór.


Kinga Rusin podbija Hollywood

Kinga Rusin podbija Hollywood

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×