Wirtualna Polska

To nie żart. Kinga Rusin na elitarnej imprezie z Adele i Rihanną u Beyonce. „Stwierdziła, że ją przyćmiłam”

To nie żart. Kinga Rusin na elitarnej imprezie z Adele i Rihanną u Beyonce. „Stwierdziła, że ją przyćmiłam”

Kinga Rusin z Adele na imprezie u Beyonce

Kinga Rusin z Adele, Rihanną, Charlize Theron, Bradleyem Cooperem i innymi na imprezie u Beyonce i Jaya-Z. Gwiazda opowiedziała o spotkaniach z największymi gwiazdami światowego show-biznesu. Co tam się działo!

Wirtualna Polska

Oscary 2020 już dawno rozdane, ale emocje po gali wciąż są gorące. Tym razem za sprawą najnowszej publikacji Kingi Rusin. Dziennikarka poleciała do Hollywood, by na żywo obejrzeć 92. ceremonię wręczenia najbardziej prestiżowych nagród w świecie filmu. Tym razem nie była w pracy, więc mogła spokojnie korzystać ze wszystkich przywilejów, jakie czekają na uczestników wydarzenia.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W piątek, na before party, Rusin imprezowała z polską ekipą. Gwiazda bawiła się z Edytą Górniak, Marcinem Gortatem, Janem Komasą i Bartoszem Bielenią. Po Oscarach prezenterka TVN-u celebrowała chwile w otoczeniu największych światowych gwiazd na zamkniętej imprezie wysadzanej VIP-ami. Jednym z nich była Adele.

Zobacz także: Światowy internet zalewa zdjęcie Rusin z Adele

Kinga Rusin i Adele na imprezie po Oscarach

Kinga Rusin i Adele bawiły się na zamkniętym afterparty wyprawionym przez BeyonceJaya-Z dla 200 osób. Impreza odbyła się w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Los Angeles. O szczegółach dziennikarka poinformowała w swoim wpisie na Instagramie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Okazuje się, że gwiazda Dzień Dobry TVN nie tylko zapozowała do wspólnego zdjęcia z brytyjską piosenkarką, ale też zamieniły kilka słów na temat… butów. Nie obyło się też bez zabawnych sytuacji, i to z gospodarzami imprezy w rolach głównych.

Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya Z rozmawiałam z Adele o… butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a ‪Jay Z‬ uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku… Tylko ok. 200 osób, na małej,  klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy).

Beyonce i Jay-Z zadbali o komfort swoich gości. Nie dość, że przygotowano dla nich sekretne wejście, to jeszcze zadbano odpowiednie obuwie, w którym mogli czuć się swobodniej niż na czerwonym dywanie:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu … kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek!

View this post on Instagram

Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya Z rozmawiałam z Adele o… butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a ‪Jay Z‬ uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku… Tylko ok. 200 osób, na małej,  klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu … kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa…???? Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬. A później już było totalne szaleństwo! ‪Jay Z‬ uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), ‪Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. ‪Kanye West‬ i ‪Travis Scott‬ wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Daddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit – Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam. Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪,‬ Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee… Ot, takie zwykłe przyjęcie ????. Do hotelu wróciłam ‪o 7:00‬…

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Wirtualna Polska

Kinga Rusin o imprezie z Beyonce i Rihanną

Spotkanie z Adele to nie wszystko. Kinga Rusin miała okazję porozmawiać z Beyonce, Rihanną, dostała zaproszenie od Charlize Theron na pizzę, a nawet wpadła w oko samemu Bradleyowi Cooperowi:

Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa… Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬. A później już było totalne szaleństwo! ‪Jay Z‬ uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), ‪Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. ‪Kanye West‬ i ‪Travis Scott‬ wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Daddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit – Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam.

Jakby tego było mało, to Kinga Rusin bawiła się jeszcze z paroma innymi sławami:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪,‬ Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee… Ot, takie zwykłe przyjęcie. Do hotelu wróciłam ‪o 7:00‬…

Swój wpis Rusin skwitowała zdjęciem z odchudzoną Adele. Efekt zachwycił internautów. W końcu kto nie chciałby wspólnej fotografii z największą legendą sceny.

Wirtualna Polska

Zazdrościmy!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×