Szukaj

Kinga Rusin świętuje walentynki. Rejs jachtem, szampan na plaży i kolacja przy świecach. Zrobiło się bardzo romantycznie

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin świętuje walentynki w pięknej scenerii. Razem z ukochanym przebywa na Malediwach. Pokazała zdjęcia z dnia zakochanych. Widać, że jest bardzo romantycznie. 

Kinga Rusin od kilku miesięcy przebywa ze swoim ukochanym Markiem Kujawą na Malediwach. Dziennikarka latem poinformowała, że rezygnuje z posady w Dzień Dobry TVN, a trudny czas pandemii postanowiła spędzić w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi.

Gwiazda po rozstaniu ze śniadaniówką skupiła się na swoim biznesie. Od kilku lat jest właścicielką marki kosmetycznej, która doskonale radzi sobie na rynku. Jej produkty do pielęgnacji skóry cieszą się ogromną popularnością wśród fanek, a młoda i piękna cera gwiazdy jest tu najlepszą reklamą ich skuteczności.

Kinga dodaje w sieci mnóstwo zdjęć z wyjazdu, na których pokazuje nie tylko obłędne widoki, ale także swoje wysportowane ciało. Chociaż znajduje się ona daleko od Polski, to cały czas żywo interesuje się tym, co dzieje się w kraju.

Gwiazda zamieszcza komentarze do najważniejszych wydarzeń. Ostatnio w mocnych słowach odniosła się do protestu niezależnych mediów i wyraziła swoje poparcie dla sprawy. Nie ma zamiaru też milczeć, gdy chodzi o to, co dzieje się w TVP. Kilka godzin temu dodała bardzo wymowny wpis, w którym nie oszczędziła gwiazd pracujących w Telewizji Publicznej.

Kinga Rusin świętuje walentynki z ukochanym

Kinga Rusin od ponad 10 lat tworzy bardzo szczęśliwy związek z cenionym prawnikiem Markiem Kujawą. Ich uczucie wybuchło podczas wycieczki na Rodos, której oboje byli uczestnikami.

Związek Rusin pomimo upływu czasu ma się doskonale, a media co jakiś czas spekulują na temat ślubu zakochanych. Jak na razie nie potwierdzili oni żadnej z tych rewelacji.

Kinga i Marek, podobnie jak większość zakochanych par, postanowili uczcić walentynki. W święto zakochanych dziennikarka dodała piękne wspólne zdjęcie, z wycieczki jachtem. Kadr wygląda niczym słynna scena z filmu Titanic.

Zarosłeś mi trochę, Kochanie przez te 10 lat – podpisała wspólne zdjęcie.

Na Instastory Rusin pojawiły się także zdjęcia bardzo romantycznej kolacji na plaży, którą świętowała z partnerem. Stolik był przepięknie przystrojony, nie brakowało świec i ogromnych serc. Kinga i Marek wznieśli na plaży toast szampanem i podziękowali za swoje uczucie.

Pomimo upływu czasu ich miłość ma się doskonale.


Kinga Rusin -Walentynki 2021

Kinga Rusin -Walentynki 2021

Kinga Rusin -Walentynki 2021

Kinga Rusin -Walentynki 2021

Kinga Rusin -Walentynki 2021

Kinga Rusin -Walentynki 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×