Szukaj

Kinga Rusin ostro jak nigdy o gwiazdach TVP: „Oddajecie swoje nazwisko i twarz kłamcom”. Ostrzega widzów przed manipulacją

Kinga Rusin TVP

Kinga Rusin TVP

Kinga Rusin po raz kolejny zabrała głos w ważnej sprawie. Dziennikarka zwróciła się nie tylko do widzów, ale także bezpośrednio do gwiazd TVP. Bardzo mocny przekaz.

Kinga Rusin latem zeszłego roku zrezygnowała ze swojej posady w Dzień Dobry TVN. Gwiazda od 15 lat prowadziła śniadaniówkę i była jedną z najbardziej lubianych przez fanów gospodyń tego programu. Wielu z nich nadal ma nadzieję, że dziennikarka ponownie wróci na antenę.

Jak na razie gwiazda skupia się na swojej drugiej działalności, czyli firmie kosmetycznej, która radzi sobie na rynku doskonale i ma rzeszę wiernych klientek, których cały czas przybywa. Od kilku miesięcy razem ze swoim ukochanym Markiem Kujawą pracują zdalnie. Wyjechali na Malediwy, skąd doglądają swoich biznesów, ale też korzystają z uroków tego pięknego miejsca.

Kinga dodaje piękne zdjęcia, na których możemy podziwiać nie tylko otaczające ją krajobrazy, ale także jej wysportowane ciało. Pod każdym z takich kadrów nie brakuje zachwytów fanów.

Mimo że znajduje się ona wiele kilometrów od domu, to nadal cały czas trzyma rękę na pulsie i komentuje sytuację w kraju. Na jej komentarze odnoszące się do tego co dzieje się w Polsce z niecierpliwością czekają internauci.

Kinga Rusin ostrzega widzów przed TVP

Kinga jest bardzo mocno zaangażowana w sprawy Polaków. Podczas Strajku Kobiet zabierała głos w sprawie protestów i publicznie wyrażała swoje niezadowolenie związane z decyzją rządu. Podczas tegorocznego finału WOŚP również nie zabrakło jej wsparcia.

Ostatnio jednak bardzo dotknęła ją kwestia niezależności mediów. Dziennikarka podczas ogólnopolskiego strajku niezależnych mediów przeciwko wprowadzeniu dodatkowego podatku od reklam, zamieściła w sieci obszerny wpis, w którym wyraziła swoje poparcie dla protestu.

Tego dnia komercyjne stacje telewizyjne przestały nadawać, w radiu słychać było jedynie głuchą ciszę, a portale internetowe wstrzymały się z publikowaniem treści. Miało to pokazać widzom, słuchaczom i internautom, jak za jakiś czas może wyglądać dostęp do informacji w naszym kraju.

Teraz Kinga Rusin postanowiła w jeszcze mocniejszych słowach odnieść się do Telewizji Polskiej, z którą była związana na początku swojej zawodowej kariery. Od tego czasu wiele się zmieniło.

Gwiazda zamieściła bardzo wymownego mema, a także dodała kilka słów od siebie, nie szczędząc krytyki wobec tych, którzy nadal współpracują z TVP:

Do tych, którzy decydują się brać udział w programach TVP, „bo to tylko przecież rozrywka”: tak uwiarygadnia się ściek jako źródlaną wodę — napisała na Instastory.

W dobitnych słowach odniosła się do wszystkich gwiazd stacji, nie zostawiając na nich suchej nitki:

Jeżeli oddajecie swoje nazwisko i twarz kłamcom i manipulatorom, to się z nimi sklejacie – dodała Kinga Rusin.

Trzeba przyznać, że Kinga jest bardzo odważna i nie ma zamiaru owijać w bawełnę. Po raz kolejny udowodniła, że nie zgada się z tym, co obecnie dzieje się w Telewizji Polskiej.


Kinga Rusin ostrzega widzów przed TVP

Kinga Rusin ostrzega widzów przed TVP

Kinga Rusin broni WOŚP

Kinga Rusin broni WOŚP

Kinga Rusin wspiera Strajk Kobiet

Kinga Rusin wspiera Strajk Kobiet

Dodaj komentarz