Szukaj

Kinga Rusin z zapartym tchem czeka na wywiad Meghan i Harry’ego. Dopatrzyła się czegoś bardzo ciekawego

Kinga Rusin, Harry i Meghan

Kinga Rusin, Harry i Meghan

Kinga Rusin podobnie jak spora część świata już nie może się doczekać, aby usłyszeć cały wywiad, którego Meghan Markle i książę Harry udzielili Oprah Winfrey. Dziennikarka zauważyła coś niezwykłego. 

Kinga Rusin kilka miesięcy temu zrezygnowała ze swojej kariery w Dzień Dobry TVN. Dla widzów programu było to sporym zaskoczeniem. O odejściu z obsady show poinformowała fanów za pomocą social mediów. Wiele osób nadal ma nadzieję, że jeszcze zobaczy swoją ulubienicę na ekranie. Jak na razie mogą jedynie podglądać jej poczynania na Instagramie. Kinga nie zniknęła na dobre i cały czas jest aktywna na swoim profilu.

Gwiazda już jesienią postanowiła spakować walizki i wyjechać na Malediwy. Na egzotycznych wyspach nie tylko odpoczywa i korzysta z pięknej pogody, ale także pracuje zdalnie i prowadzi swoją firmę kosmetyczną. W podróży towarzyszy jej ukochany Marek Kujawa, a dziennikarka nie szczędzi obserwatorom pięknych zdjęć z miejsca swojego pobytu. Możemy zobaczyć na nich rajskie krajobrazy, ale także jej wysportowane, smukłe ciało.

Kinga Rusin już zaciera ręce przed wywiadem Meghan i Harry’ego

Kinga, mimo że poświęca sporo czasu na odpoczynek, to cały czas żywo interesuje się tym, co dzieje się w mediach plotkarskich. Gwiazda, z której zdaniem bardzo liczą się fani, zawsze stara zabierać głos w najważniejszych sprawach. Tak też było, gdy strajkowały niezależne media, lub gdy wypowiadała się o dziennikarzach pracujących w TVP.

Ostatnio tematem numer jeden w kolorowej prasie jest wywiad, którego Meghan i Harry udzielili Oprah Winfrey. Wzbudza on ogromne emocje wśród opinii publicznej. Na niedzielną emisję historycznej rozmowy Sussexów z gwiazdą stacji CBS czeka także z zapartym tchem Kinga Rusin, która rok temu, 9 lutego, brylowała na pooscarowej imprezie z Adele, Beyonce i Rihanną (czytaj więcej).

Wywiad bez precedensu, na który czeka pół świata. Dlaczego? Bo jego zapowiedź rozpoczęła prawdziwe działania wojenne po stronie „Pałacu Buckingham”. (…) Macie to na Netflixie?! Już zaopatrzyłam się w popcorn na niedzielę – napisała Kinga na swoim Instastory.

Dziennikarka zauważyła także pewną prawidłowość. Każdy kolejny publikowany zwiastun wywiadu wywołuje negatywne reakcje Pałacu Buckingham, który uparcie próbuje postawić księżną Sussexu w złym świetle.

Wszystkie spostrzeżenia Kingi przeczytacie na screenach jej publikacji, które umieściliśmy w naszej galerii.

My podobnie, jak Kinga już nie możemy doczekać się tego co usłyszymy w niedzielę na antenie CBS. To będzie emocjonująca noc.


Kinga Rusin o Meghan i Harrym

Kinga Rusin o Meghan i Harrym

Kinga Rusin o Meghan i Harrym

Kinga Rusin o Meghan i Harrym

Kinga Rusin nazwała rodaków cebulakami

Kinga Rusin nazwała rodaków cebulakami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×