Szukaj

Meghan i Harry u Oprah o odejściu z rodziny królewskiej! Najbardziej wyczekiwany zwiastun wywiadu już w sieci!

Meghan i Harry u Oprah, rodzina królewska

Meghan i Harry u Oprah, rodzina królewska

Meghan Markle i książę Harry udzielili wywiadu Oprah Winfrey. Małżonkowie zdradzili wiele na temat swojego odejścia z monarchii. Właśnie pojawił się kolejny zwiastun. O czym mówi Meghan?

Meghan Markle i książę Harry po wielu miesiącach milczenia w końcu otworzyli się na media. Małżonkowie rok temu opuścili monarchię, by rozpocząć życie na własny rachunek. Od tamtej pory unikali blasku fleszy i oficjalnie poinformowali o tym, że kończą swoją współpracę z tabloidami. Ostatnio jednak sytuacja zaczyna się zmieniać, a Sussexowie coraz chętniej opowiadają o kulisach prywatnego życia.

Najpierw Harry zawitał do programu Jamesa Cordena, a później pojawiła się w mediach zapowiedź wywiadu, jakiego małżonkowie udzielili ich wieloletniej przyjaciółce Oprah Winfrey. Fani bardzo czekali na to, by po raz pierwszy zobaczyć ciężarną Meghan, która spodziewa się drugiego dziecka.

Okazuje się, że krągłości przyszłej mamy nie będą tu największą atrakcją. Wnuk królowej Elżbiety II i jego żona zdecydowali się ujawnić wiele intymnych szczegółów swojego życia w Wielkiej Brytanii, a Meghan nie przebierała w słowach, mówiąc o tym, co spotkało ją ze strony Windsorów.

Meghan Markle i książę Harry u Oprah o odejściu z rodziny królewskiej

Ukazało się już kilka zwiastunów oczekiwanego z wielką niecierpliwością niemal na całym globie wywiadu. Telewizja CBS cały czas stopniuje napięcie i podsyca ciekawość widzów. Wiadomo już, że Meghan nie ma zamiaru milczeć i wyjawi prawdę o tym, jak rodzina królewska podsycała plotki na temat jej i Harry’ego. W rozmowie nazwała ją tak jak książę Filip lata temu w jednym z wywiadów – „firmą”.

Firma odgrywa aktywną rolę w utrwalaniu kłamstw na nasz temat – twierdzi Meghan w jednym ze zwiastunów historycznej rozmowy.

Właśnie ukazało się nowe nagranie, na którym możemy usłyszeć fragment rozmowy księżnej Sussexu z prowadzącą wywiad. W lutym 2018 roku tuż przed ślubem z Harrym Oprah prosiła Meghan o rozmowę przed kamerą, niestety wtedy nie mogła sama zadecydować o tym, czy będzie mogła wystąpić w jej show. Winfrey zapytała gwiazdę, co najbardziej zmieniło się w jej życiu od tego czasu i co teraz docenia najbardziej:

Jesteśmy po drugiej stronie wielu doświadczeń życiowych, które się wydarzyły. Doceniamy to, że mamy możliwość dokonywania własnych wyborów w sposób, w jaki nie mógłbym wtedy powiedzieć ci „tak”. To wyzwalające mieć prawo i przywilej móc powiedzieć „tak” i samodzielnie dokonać wyboru – mówi Meghan.

Również Harry powiedział wiele smutnych słów o życiu na królewskim dworze. Książę Sussexu bał się, że skończy jak jego mama. Odejście z rodu Windsorów było dla niego bardzo trudne, ale cały czas miał u  swojego boku Meghan. Księżna Diana musiała się z tym zmierzyć sama:

Moją największą obawą było to, że historia się powtórzy. Po prostu czuję ulgę i jestem szczęśliwy, że siedzę tutaj, rozmawiam z tobą, z moją żoną u boku. Nie mogę sobie wyobrazić, jak to musiało być trudne dla niej, gdy przechodziła przez ten proces sama, te wszystkie lata temu. Było to niewiarygodnie trudne dla nas dwojga, ale przynajmniej mieliśmy siebie nawzajem – podsumował Harry.

Wywiad z Meghan i Harrym zostanie wyemitowany już w niedzielę 7 marca. Po tych wszystkich zwiastunach zanosi się na to, że stacja może liczyć na rekordową oglądalność, a rodzina królewska na czołówki największych tabloidów. Każdy z kolejnych fragmentów rozmowy jest coraz ciekawszy.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×