Szukaj

To smutne jak Meghan nazwała rodzinę królewską w wywiadzie z Oprah. Burza po ujawnieniu nowego fragmentu rozmowy

Meghan Markle Oprah Winfrey

Meghan Markle Oprah Winfrey

Meghan i książę Harry udzielili wywiadu Oprah Winfery. Nie został jeszcze wyemitowany, ale są już dostępne pierwsze zwiastuny. Każda informacja, która pojawia się w mediach, powoduje niezłe trzęsienie ziemi. Jakie słowa Markle tym razem cytują tabloidy?

Meghan i Harry opuścili rodzinę królewską dokładnie rok temu i układają sobie na nowo życie w Stanach Zjednoczonych. Jest jeszcze kilka kwestii, które wyjaśniają z królową, ale wygląda na to, że decyzja zapadła i nie widzą dla siebie drogi powrotu.

Niedawno ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Archie już pod koniec wiosny doczeka się rodzeństwa. Wiadomość zelektryzowała media na całym świecie, a zainteresowanie parą jeszcze bardziej wzrosło. Bukmacherzy już zaczęli przyjmować zakłady na imię i płeć potomka.

Sensacją jest także to, że Meghan Markle i książę Harry zgodzili się udzielić wywiadu Oprah Winfrey. Rozmowa już została zarejestrowana i zostanie wyemitowana w niedzielę 7 marca na antenie stacji CBS (w Polsce 8 marca, godz. 2 w nocy). Ma to być intymny wywiad, w którym mama Archiego opowie o macierzyństwie, małżeństwie, a także o swoich początkach w rodzinie królewskiej. Z kolei jej mąż ma m.in. zdradzić kulisy ich przeprowadzki do Ameryki Północnej.

Do sieci trafiła zapowiedź, dzięki której wiadomo, jak małżonkowie będą się prezentować na ekranie. Jednak to nie stylizacje Sussexów budzą najwięcej emocji, a przecieki na temat tego, co powie Meghan.

Jak Meghan nazwała rodzinę królewską w wywiadzie z Oprah?

Już wiadomo, że CBS może liczyć na rekordową oglądalność, a goście Oprah mieli specjalne przywileje takie jak dłuższy niż zwykle czas rozmowy. Na wywiad poświęcono aż 90 minut – na taki czas antenowy nie mógł liczyć żaden z prezydentów USA. Jednak najbardziej rozgrzewają domysły, na czym skupią się podczas rozmowy.

Właśnie media obiegły kolejne przecieki z planu. Podczas wywiadu, Meghan Markle ma używać określenia firma. Wielu zaczęło się zastanawiać, co ono oznacza.

Firma odgrywa aktywną rolę w utrwalaniu kłamstw na nasz temat – twierdzi Meghan w jednym z nowo opublikowanych zwiastunów historycznej rozmowy, który zostanie wyemitowana za trzy dni.

Królewska biografka Penny Junor opisała ten termin w swojej książce The Firm: The Troubled Life of the House of Windsor. Zasadniczo określenie zostało wymyślone przez księcia Filipa, aby opisać rodzinę królewską i ich biznesy:

Jakkolwiek na to spojrzeć, rodzina królewska to wielki biznes, chociaż ma więcej wzlotów i upadków niż giełda. Książę Filip nazywa ją „Firmą”, a wszyscy królewscy dyrektorzy i ich potężni współpracownicy powinni dołożyć wszelkich starań, aby uniknąć nawet cienia skandalu, który mógłby osłabić reputację firmy rodzinnej.

Nie to jednak wzbudza największe kontrowersje a fakt, że Meghan rzeczywiście stwierdziła, że ​​firma stoi za niepochlebnymi publikacjami na jej temat. Czy rzeczywiście rodzina królewska posuwałaby się do takich zabiegów?


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Harry nie jest synem Karola a więc jego babką nie jest królowa Elżbieta, zatem nie należy do rodziny , jest jedynie bratem przyrodnim Williama i tyle w temacie . Badania DNA zostały dawno zrobione ale dla dobra Harrego wyniki utajniono. Harry jednak wie ,że nie należy właściwie do tej rodziny i nie chciał grać już tej roli .

 • Gość... pisze:

  Jeśli nie wiedziała jak to wszystko działa w rodzinie królewskiej to mogła się domyślić, że wszystko jest jak spod igly i każdy ruch słowo dystyngowane i przemyślane i najlepiej żeby jak najmniej ludzi wiedziało jak to wszystko naprawdę w środku wygląda.

 • Gość pisze:

  Oprah to stara wyjadaczka telewizyjna, a te dwie przybłędy są niezłym kaskiem dla niej, zarobi na tym wywiadzie.

 • Gość pisze:

  Żadna rodzina nie chce ujawnić kulisów swojego domu, to jest zrozumiałe. Rodzina królewska, pomimo zaszczytów, tytułów, są to ludzie, tacy jak my, pomimo, ze nie płynie w nas błękitna krew, ale tez popełniają pomyłki, maja swoje słabości. Dziwie się, ze Harry wtóruje swojej narcystycznej żonie, która sądzi się z tabloidami, które umieszczają artykuły z jej życia prywatnego. Harry i Megan tez są firma, na której chcą zarabiać. Egocentryczną Megan wyszła za mąż za infantylnego chłopca, który nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Popełnia wielki błąd udając się do Ophry. Wiadomo, ze Ophra jest kolezanka Meghan i poprowadzi tak wywiad, żeby pokazać ludziom jak Megan była złe traktowana przez rodzine Harrego. Przyjdzie czas, ze Harry obudzi się z ręka w nocniku.

  • co pisze:

   A moze własnie jest inaczej i Harry jako jedyny z całej rodziny królewskiej ma jaja zeby powiedziec prawde i stanąc za swoją żoną. może zamiast zaszczytów, pieniedzy i tytułów wybrał prawdę. Jakoś chyba mu dobrze z Megan skoro znia jest i starali sie o kolejne dziecko… rodzina królewka to potęzna machina która stara się zniszczyć Meghan

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×