Szukaj

Kim Kardashian zaliczyła wyborczą wpadkę. Niewinne zdjęcie zachęcające do głosowania wywołało burzę

Kim Karashian, wybory prezydenckie w USA

Kim Karashian, wybory prezydenckie w USA

Kim Kardashian na swoim Instagramie zdradziła, że już zagłosowała w wyborach prezydenckich. Zaliczyła jednak spektakularną wpadkę, która wywołała w sieci prawdziwą burzę. Fani twierdzą, że dała jasno do zrozumienia, którego z kandydatów poparła.

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych są obserwowane przez cały świat. Decyzja, jaką podejmą Amerykanie, może mieć kluczowe znaczenie dla wielu aspektów życia na pozostałych kontynentach. W tegorocznych wyborach o urząd prezydenta starają się były współpracownik Baracka ObamyJoe Biden oraz urzędujący prezydent – Donald Trump.

Każdego z nich popiera wiele gwiazd, choć mówi się, że to Joe Biden zyskał większą sympatię wśród artystów. Jego wielbicielką jest np. Lady Gaga. Trump także może pochwalić się gronem sławnych wyborców, głównie wśród seniorów i gwiazd rapu. Zaliczają się do nich między innymi: Stephen Baldwin – ojciec Hailey Bieber, Kirstie Alley50 cent i Lil Wayne. Niewykluczone, że poparła go również Kim Kardashian – a przynajmniej tak uważają internauci.

Kim Kardashian zaliczyła wpadkę w trakcie wyborów prezydenckich

Głosowanie w USA znacznie odbiega od tego, które przeprowadzane jest w Polsce. System jest niezwykle skomplikowany, a obywatele głosują już od dłuższego czasu. 3 listopada większość osób uprawnionych do głosowania ruszyła do urn, aby wesprzeć swojego faworyta. Ostateczną decyzję i tak podejmuje Kolegium Elektorów, ale nie odbiera to obywatelom możliwości oddania głosu. W ciągu ostatnich miesięcy Amerykanie byli do tego zachęcani przez popularne gwiazdy takie jak: Jennifer AnistonLily CollinsLady GagęKaty Perry, a nawet Meghan MarkleKsięcia Harry’ego.

Kim Kardashian również poinformowała na Instagramie o tym, że oddała głos na swojego kandydata. Gwiazda dodała zdjęcie, na którym fani zauważyli szczegół, który w ich opinii świadczy o tym, którego z kandydatów popiera.

Na zdjęciu Kim pokazała się w czerwonej sukience i wielu z jej obserwatorów zaczęło się zastanawiać nad tym, czy kolor ten nie świadczy o jej poparciu dla reprezentanta Republikanów, czyli Donalda Trumpa. Jest to o tyle zaskakujące, że Kim nigdy nie obnosiła się w mediach ze swoimi poglądami politycznymi.

Gwiazda Z kamerą u Kardashianów nie podejrzewała, że jej wpis wywoła tak dużo kontrowersji. W końcu postanowiła zamienić zdjęcie na czarno-białe, które miało uspokoić fanów i podkreślić jej neutralny stosunek do spekulacji. Fotografię opatrzyła krótką informacją:

Ja już zagłosowałam! A Ty?! Jeśli stoisz w kolejce, gdy punkty wyborcze są zamykane, muszą pozostać otwarte i umożliwić Ci oddanie głosu! Nie wychodź z kolejki! – przypomniała głosującym o ich prawach wyborczych.

Pozbawienie kolorów zdjęcia nie wszystkich jednak przekonało. Wielu kurczowo trzyma się teorii, że Kim popiera kandydata, który nie ma dobrej opinii wśród innych celebrytów.


Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Melania Trump i Donald Trump. Internauci uważają, że na tym zdjęciu jest dublerka Pierwszej Damy USA

Melania Trump i Donald Trump. Internauci uważają, że na tym zdjęciu jest dublerka Pierwszej Damy USA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×