Menadżerem Sary James jest jedna z największych gwiazd estrady! Już wiadomo, kto stoi za jej amerykańskim sukcesem

Sara James

Sara James

Sara James robi karierę w USA. Bardzo wspiera ją w tym menadżer. Media dowiedziały się, że to wokalista i lider znanego zespołu rockowego.

Sara James stała się popularna wraz z udziałem w The Voice Kids. Błyskawicznie podbiła serca jurorów i ostatecznie wygrała czwartą edycję show. Jury było nią oczarowane do tego stopnia, że Cleo określiła ją mianem polskiej Whitney Houston. Następnie młoda Polka wzięła udział w Eurowizji junior. Niestety przegrała z reprezentantką Armenii. Udział w show wzmógł w niej apetyty na sukces.

Nastolatka poleciała do Stanów Zjednoczonych i pojawiła się na castingu w programie America’s Got Talent. Również w tym formacie zachwyciła jurorów. Po swoim wykonaniu dostała od nich owacje na stojąco. Występ szczególnie spodobał się Simonowi Cowellowi, który wcisnął tzw. złoty guzik, dający Sarze miejsce w półfinale bez dalszych eliminacji.

Sara, Sara, Sara. Przez lata słyszeliśmy wielu wokalistów, ale wow. Są takie momenty, kiedy… To nie było idealne, jednak masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy (…). To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę być ty zapamiętała tę chwilę na zawsze – zachwalał ją.

Sukces naszej rodaczki nie byłby możliwy bez menadżera.

Kim jest menadżer Sary James?

Jak się okazuje, menadżerem Sary jest Igor Herbut, lider rockowego zespołu LemON. Michał Misiorek z Plejady przeprowadził z nim wywiad, podczas którego ten szczegółowo objaśnił mu, w jaki sposób rozpoczął współpracę z nastoletnią gwiazdą.

Sara i jej mama przyjechały na nasz koncert pod Zieloną Górą. Spotkaliśmy się przed, żeby trochę pogadać. Usłyszałem, że są zagubione i nie wiedzą, co robić. Ja też tak się kiedyś czułem. (…) Pod koniec naszej rozmowy powiedziałem jej, że od dłuższego czasu myślałem o tym, żeby założyć management. Zapytałem ją, czy jest gotowa, żeby za chwilę wystąpić na naszym koncercie. Myślała, że zwariowałem. (śmiech) A ja nie żartowałem, mimo że wcześniej nigdy nikogo za bardzo nie zapraszałem na scenę – powiedział Igor, dodając, że Sara bez wahania zdecydowała się wystąpić i dała czadu, co zaważyło na dalszej współpracy.

Rozmówca serwisu nie krył, że jest dumny z sukcesów podopiecznej:

Jestem dumny, że udało się wysłać Sarę do Los Angeles i nastąpił tam wielki wybuch na Słońcu. Jaram się! I nie chciałbym, że ta iskra we mnie zgasła.

To właśnie Igorowi udało się sformować zespół, który wspiera Sarę na scenie. Przyjemnie czytać, że lider LemON aż tak dalece zaangażował się w pomoc nastolatce. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy młodej wokalistki i jej menadżera.

Poniżej możecie zobaczyć cały występ Sary w America’s Got Talent.


Sara James w amerykańskim Mam talent

Sara James w amerykańskim Mam talent

Igor Herbut pod studiem DDTVN | fot. AKPA

Igor Herbut pod studiem DDTVN | fot. AKPA

Sara James w amerykańskim Mam talent

Sara James w amerykańskim Mam talent

Komentarze

 • GośćDorota Szkutnicka pisze:

  Piękna i bardzo zdolna dużo sukcesów pozdrowienia zSandomierxa

 • Gość bbb pisze:

  Kibicuję jej od pierwszych dźwięków w The Voice od Kids.Wygrałaby Eurowizję gdyby nie głupota polskiego jury,oraz nieuczciwe zachowania matki tej Maleny.Sara ma talent,głos,chodzi do szkoły muzycznej,pracuje nad sobą.Wierzę,że wygra też w półfinałach.Już się pokazała Ameryce,co za tym idzie managerom a to dobrze rokuje .Nawet jak nie wygra.Pewnie znają ją też z Eurowizji dziecięcej,Ameryka to ogląda.Trochę nie podobał mi się jej ubiór na scenę.Taki luz bluza, krata nie za bardzo dobrze wyglądał.No ale do półfinałów ubiorą ją styliści,Amerykańscy.Trzymamy kciuki za kolejny występ.

  • Gość pisze:

   Przeciez na castingi zabraniają makeupu i wymyślnych strojów żeby potem było z czego zrobić metamorfozę spektakularną to wszystko jest reżyserowane

  • Anka pisze:

   Wspaniała i mądra dziewczyna, słyszy się wrażliwość emocjonalną w jej głosie, no i głos ma piękny i jest bardzo muzykalna.

  • Lena pisze:

   Tak głos,emocje magnetyzm wszystko to Sara ma.Bluza i spodnie dresowe były nieodpowiednie.Można było ładniej bez przesady.

 • Gosc pisze:

  Talent, talent I jeszcze raz talent, lecz nie mozna zapomniec o wsparciu Pana Igora. Bravo i dziekujemy , ze mamy tak utalentowanych muzyków , pozdrawia Canada.

 • Róża pisze:

  Od początku pojawienia się w tv kibicowałam jej, choć też trochę się bałam, że bez wsparcia przepadnie tak jak wiele innych polskich, młodych talentów. Młodziutka, śliczna i utalentowana, nie musi robić z siebie przebierańca z kilogramami tapety, a świat musiał ją zauważyć i docenić. Sara jest skazana na sukces.

 • Gość kobieta pisze:

  Jest fantastyczna na scenie,cudnie śpiewa i nie robi z siebie lafiryndy na scenie jak inne nastolatki.

 • Gośćreno14 pisze:

  Sara jest wspaniala. Taki talent ma zapewne po Ojcu
  Widać muzykalność, serce, które wkłada w wykonanie piosenek.Powodzenia w młodzieńczym życiu.

 • Gość pisze:

  super combo. Obojgu życzę sukcesu!

 • GośćEwa pisze:

  Piekna i bardzo zdolna będzie gwiazda

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×