Szukaj

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Jeśli tak, to już wiadomo, kiedy ją ogłosi

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate przekonała Williama do czwartego dziecka. Tabloidy donoszą, że rodzina Cambridge'ów się powiększy, a przyszła mama wybrała już moment, w którym ogłosi wieści światu. Nie mogła wybrać lepiej.

O czwartym dziecku księżnej Kate spekuluje się niemalże od chwili, w której na świat przyszedł książę Louis. Wielu obserwatorów twierdzi, że żona Williama nie zdecyduje się na kolejnego potomka, a wszystko przez poważną dolegliwość, którą mocno odczuła w trakcie trzech poprzednich ciąż. Do tego jej mąż nie jest przekonany, czy kolejna pociecha to dobry pomysł i uważa, że trzy im w zupełności wystarczą. Zupełnie inne informacje przekazała właśnie brytyjska prasa.

Na czwartą ciążę Kate czekają już od jakiegoś czasu fani rodziny Windsorów, a od dawna rozpisuje się o niej kolorowa prasa. Tym razem jednak już wiadomo, kiedy księżna ogłosi radosne nowiny.

Kiedy Kate ogłosi czwartą ciążę?

Zajęło jej to kilka lat, ale księżna Cambridge w końcu przekonała księcia Williama do czwartego, upragnionego dziecka. Plotki głoszą, że Kate chce ogłosić ciążę w wyjątkowym dla monarchii momencie, bo podczas Trooping the Colour w czerwcu. To wtedy od XVIII wieku obchodzone są urodziny monarchy Wielkiej Brytanii. Król Jerzy II obchodził je październiku, ale w tym okresie pogoda była nieprzyjemna, dlatego postanowił przenieść świętowanie i oficjalnie obchodzić urodziny w cieplejszym miesiącu.

Kate uważa, że ​​byłoby to hołdem dla Jej Wysokości, gdyby ogłosiła swoją czwartą ciążę w czasie, gdy naród, miejmy nadzieję, będzie już świętował po 18 miesiącach zamknięcia – mówi informator „New Idea”. – Zawsze chciała czwartego dziecka, a królowa często zachęcała Willsa do posiadania czworga, tak jak to zrobiła ona sama, aby podzielić ciężar królewskiej odpowiedzialności.

Królowa będzie zachwycona jeśli William i Kate powiększą swoją rodzinę, a jeśli zostanie to ogłoszone w Trooping the Colour, doda to dodatkowego charakteru uroczystościom.

Kolorytu doniesieniom dodaje fakt, że drugą ciążę właśnie ogłosiła Meghan, a więc rodzina królewska zyskałaby dwoje nowych członków. Jeśli prawdą są doniesienia brytyjskich tabloidów, to rok 2021 może okazać tym, w którym pojawiło się troje pretendentów do tronu – przypomnijmy, że niedawno swojego pierwszego potomka powitała na świecie księżniczka Eugenia.


Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Książę Wiliam, księżna Kate z dziećmi w 2018 r.

Książę Wiliam, księżna Kate z dziećmi w 2018 r.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×