Księżniczka Eugenia urodziła. Pierwsze zdjęcie dziecka jest rozczulające

Księżniczka Eugenia urodziła

Księżniczka Eugenia urodziła

Księżniczka Eugenia urodziła, o czym poinformowano na Instagramie. Ujawniono płeć maluszka, w sieci pojawiło się też pierwsze zdjęcie. Internauci ruszyli z gratulacjami. 

Księżniczka EugeniaJack Brooksbank pobrali się w 2018 roku. Urządzono spektakularne wesele, które było szeroko komentowane w prasie. Pod lupę wzięto nie tylko kreacje panny młodej, ale także listę gości, którzy tłumnie przybyli na uroczystość. Wśród nich nie brakowało członków rodziny królewskiej z księżną Kate oraz Williamem na czele.

Księżniczka nie udziela się publicznie. Chociaż zarówno ona, jak i jej siostra Beatrycze angażują się w różne akcje, przeważnie robią to prywatnie i nie szukają rozgłosu.

Księżniczka Eugenia urodziła

Księżniczka Eugenia, która jest 10 w kolejności do sukcesji brytyjskiego tronu, prowadzi konto na Instagramie. Założyła je w 2018 roku. To właśnie tam we wrześniu poinformowała, że jest w ciąży. Opublikowała wzruszające zdjęcie dziecięcych bucików, w podpisie przekazała, że zarówno ona, jak i jej mąż są podekscytowani tymi radosnymi nowinami.

Na te wieści zareagował Pałac Buckingham, który wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie. We wtorkowe popołudnie przekazano, że maleństwo jest już na świecie. Księżniczka Eugenia została mamą, o czym poinformowano w sieci.

Na oficjalnym koncie rodziny królewskiej na Instagramie wydano komunikat, z którego wynika, że małżonkowie powitali na świecie chłopca, którego imię na razie jest utrzymywane w tajemnicy. Maluszek przyszedł na świat 9 lutego rano w The Portland Hospital. Jack Brooksbank był obecny podczas porodu:

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Eugenie urodziła syna dzisiaj, 9 lutego 2021 roku, o godzinie 08:55 w szpitalu Portland. Obecny był Jack Brooksbank.

W tym samym czasie tę radosną nowinę ogłoszono na Instagramie Eugenii. Opublikowano pierwsze, rozczulające zdjęcie dziecka, czarno-biały kadr, na którym rodzice trzymają dłoń maleństwa.

Internauci ruszyli z gratulacjami, które zostawiają w komentarzach pod postami:

  • Świetna nowina. Gratulacje dla mamy i maluszka, dużo zdrówka dla Was.
  • Brawo, to radosne wieści. Cieszę się Waszym szczęściem, dużo zdrówka. To dla Was piękny dzień.
  • Gratulacje dla rodziców. Wszystkiego dobrego, to wydarznie będzie sporą rewolucją w Waszych życiach.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do gratulacji i życzy wszystkiego, co najlepsze.


Eugenia33

Księżniczka Eugenia urodziła

Księżniczka Eugenia urodziła

Księżniczka Eugenia urodziła

Księżniczka Eugenia zmieniła fryzurę

Księżniczka Eugenia zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×