Precedens na dworze królewskim! Słynna księżniczka założyła sobie profil na Instagramie

Księżniczka Eugenia Insatgram

Księżniczka Eugenia Insatgram

Księżniczka Eugenia ma profil na Instagramie

Nie od dziś wiadomo, że rodzinę królewską obowiązują rygorystyczne zasady co do kontaktów z poddanymi i fanami na całym świecie, a także udzielania się w social mediach, zabierania głosu w sprawach dotyczących polityki i drażliwych społecznie. Księżna Kate i książę William od lat posługują się jedynie oficjalnym Twitterem pałaców Kensington i Buckingham, książę Harry ma podobno ukryte konto na Facebooku, którego używa by sprawdzać co dzieje się u jego znajomych ze szczenięcych lat, a Meghan Markle została zmuszona do całkowitego usunięcia wszelkich śladów swojej aktywności w Internecie, gdy tylko zaręczyła się z księciem Harrym.

Nic więc dziwnego, że „wybryk” księżniczki Eugenii jest tak niezwykły i niespodziewany – córka księcia Andrzeja, syna królowej Elżbiety II, która już niedługo wyjdzie za mąż, założyła prywatne konto na Instagramie! Prywatne jedynie w sensie właściciela, bo jego zawartość ma być dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Jest to niespotykane i bez wątpienia dość nietypowe zachowanie dla członkini rodziny królewskiej, nic więc dziwnego, że przybywa jej obserwujących z minuty na minutę. Wszyscy liczą zapewne na kąski z życia monarchini i jej najbliższych, do których normalnie zwykli śmiertelnicy nie mają dostępu.

W swoim pierwszym poście zamieściła film z przemówienia, które niedawno wygłaszała i opatrzyła go bardzo wymownym podpisem:

Nie przychodzi mi do głowy lepszy dzień niż Międzynarodowy Dzień Kobiet, w którym mogłabym uruchomić swoje osobiste konto na Instagramie. Mam nadzieję, że uda mi się używać tej platformy by dzielić się problemami, pasjami i ludźmi bliskim mojemu sercu #scoliosis#iwd2018#weday#firstpost

Bez wątpienia jej profil zrobi w sieci prawdziwą furorę, tylko co na to królewska babcia i jej miłość do protokołu? Kilka miesięcy temu kategorycznie nakazała Meghan zniknąć z social mediów, zamknąć ukochany blog i odsunąć się od fanów tak bardzo jak to tylko możliwe.

Myślicie, że będzie próbowała zmusić do tego samego swoją wnuczkę? W brytyjskich mediach pojawiły się teorie, że królowa chce… wypromować Eugenię na miarę Kate. Ciekawe ile w tym prawdy…

Zobacz: Ciężarna księżna Kate na jednym z ostatnich oficjalnych wyjść tuż przed porodem. Pokazała duży ciążowy brzuch w starym płaszczu

Zobacz: Ujawniono szokującą treść rozmowy księżnej Diany z kochanką księcia Karola!

Zobacz: Wyszły na jaw ostatnie słowa tragicznie zmarłej księżnej Diany! To co powiedziała nadal przeszywa serca jej fanów!


Księżniczka Eugenia ma profil na Instagramie

Księżniczka Eugenia ma profil na Instagramie

Instagram księżniczki Eugenii

Instagram księżniczki Eugenii

Od lewej: księżniczka Beatrice, księżniczka Eugenia. Garden party w Pałacu Buckingham (fot. ONS)

Od lewej: księżniczka Beatrice, księżniczka Eugenia. Garden party w Pałacu Buckingham (fot. ONS)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×