Rodzina królewska oficjalnie potwierdza. Księżniczka jest w ciąży! W drodze kolejne royal baby

Rodzina królewska

Rodzina królewska

Od kilku miesięcy w prasie pojawiały się doniesienia o tym, że rodzina królewska już niebawem powiększy się o kolejnego spadkobiercę. Dzisiaj Pałac Kensington oficjalnie potwierdził te informacje. 

Księżniczka Eugenia zawsze trzymała się nieco na uboczu. Jest ona 10 w kolejności do sukcesji brytyjskiego tronu. Córka księcia Andrzeja i jego byłej żony Sarah Ferguson nie miała jednak łatwego życia. Od pierwszych dni ze względu na swoje pochodzenie była pod czujnym okiem fotoreporterów. Dzieciństwa nie ułatwił jej także medialny skandal związany z głośnym rozwodem jej rodziców. Księżniczka jest wnuczką królowej Elżbiety II, jednak nie uczestniczy w życiu rodziny królewskiej w tak czynny sposób, jak jej kuzyn William.

Księżniczka Eugenia w 2018 roku wyszła za mąż za Jacka Brooksbanka. I na dobre przestała uczestniczyć w życiu dworu. Ona i jej siostra Beatrycze starają się udzielać charytatywnie, lecz robią to bardziej prywatnie, a nie podczas oficjalnych spotkań jak Kate i William. Córki księcia Andrzeja swoimi działaniami nie reprezentują monarchii. Mogą sobie zatem pozwolić na znacznie więcej prywatności niż pozostali członkowie rodziny królewskiej. Nie są one zobowiązane do tego, aby informować opinię publiczną o ważnych wydarzeniach w ich życiu.

Rodzina Królewska potwierdza ciążę księżniczki

Od kilku tygodni nie milkną spekulacje na temat odmiennego stanu księżniczki Eugenii. Wszystko to przez zdjęcia, które zrobili jej paparazzi. Wnuczka królowej Elżbiety II pojawiła się na ulicach Londynu w luźnej kwiecistej sukience, pod którą wyraźnie widać dosyć mocno zaokrąglony brzuszek. Eugenia oficjalnie nie reprezentuje monarchii, dlatego też nie musi dzielić się tą informacją z Brytyjczykami.

Księżniczka i jej mąż zadecydowali jednak inaczej i dzisiejszego ranka oficjalnie potwierdzili to, czego wszyscy domyślali się już od dawna. Wnuczka królowej Elżbiety jest w ciąży. Na koncie na Twiterze prowadzonym przez rodzinę królewską pojawiło się krótkie oświadczenie.

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Eugenie i Pan Jack Brooksbank z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat na początku 2021 roku.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować i czekać na kolejne royal baby.

 


Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank na ślubnych portretach

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank na ślubnych portretach

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank wysłali kartki z podziękowaniami

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank wysłali kartki z podziękowaniami

Pocałunek księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Pocałunek księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×