Ken z „Big Brothera” był jednym z największych ciach, jakie przewinęły się przez reality-shows. Jak wygląda teraz i czym się zajmuje?

Ken z Big Brothera

Ken z Big Brothera

Łukasz Wiewiórski wziął udział w programie Big Brother, a potem odsunął się w cień. Co dziś słychać u słynnego Kena z domu Wielkiego Brata? Gdzie dziś pracuje i jak wygląda?

Łukasz Wiewiórski pojawił się w 3. edycji kontrowersyjnego show Big Brother. Był wtedy młodym, 25-letnim chłopakiem, który zachwycił wszystkich swoim wyglądem.

Przystojny, charyzmatyczny i dobrze zbudowany mężczyzna został nazwany Kenem. Tak naprawdę głośno się o nim zrobiło za sprawą licznych skandali. Wszyscy śledzili jego romans z Agnieszką Frytką Frykowską (dziś Mają Frykowską). Para nie szczędziła sobie czułości i intymnych gestów przed kamerami. Pojawiły się nawet plotki o seksie w jacuzzi. Po latach Frykowska zdementowała to w swojej książce biograficznej:

Media donosiły o stosunku seksualnym, którego nie było! (…) W eter poszła informacja, że bzykaliśmy się na wizji jak króliki, a mnie okrzyknięto dziwką wszech czasów – napisała w „Pokonaj siebie”.

Niestety ich uczucie nie przetrwało próby czasu i zakończyło się krótko po finale Big Brothera. TVN próbował zrobić z Wiewiórskiego gwiazdę kolejnego sezonu.

Przystojniak wziął udział w Wyprawie Robinsona, w którym uczestnicy musieli przetrwać bez złamanego grosza na malezyjskiej wyspie. Idąc do programu, zapewniał, że era ślicznego Kena dobiegła końca, a jego miejsce zajął męski Łukasz. Długo jednak nie wytrzymał w ekstremalnych warunkach w środku dżungli – po ośmiu dniach zakończył swoją przygodę z show (dla porównania – zwycięzca spędził 55 dni).

Łukasz Wiewiórski – jak zmienił się Ken z Big Brothera?

Przeglądając profil 45-letniego Łukasza na Instagramie, aż trudno uwierzyć, że mógł kiedyś brać udział w tak kontrowersyjnych reality shows. Po jego postach widać, że interesuje się podróżami i sztuką. Nie ukrywa także przywiązania do swojego czworonoga.

Polski Ken wielokrotnie powtarzał w programie, że chce zaistnieć w show-biznesie. Myślano, że odniesie sukces w modelingu lub aktorstwie. Rzeczywistość zweryfikowała jego plany. Pomimo ukończonego kursu w studiu Grupa XXI, producenci nie wykazywali zainteresowania współpracą ze słynnym Kenem.

Posted by Lukasz Wiewiorski on Friday, November 29, 2019

Przez chwilę Łukasz spełniał się jako model, ale… dłoni. Pojawiał się w reklamach posiłków, krojąc kurczaka, mieszając grochówkę czy zalewając zupy w proszku.

Przez kolejne lata słuch o nim zaginął. Teraz powrócił, a jego marzenia o karierze w branży filmowej powoli zaczynają się realizować. Znów trafił do telewizji, ale tym razem znalazł się po drugiej stronie kamery.

Kilka lat temu Polsat zaangażował Łukasza Wiewiórskiego do pracy nad serialem Koty i zaloty. Miał wtedy okazję współpracować m.in. z Anną Dereszowską i Marcinem Perchuciem. Dawna gwiazda Big Brothera świetnie odnalazła się na planie i postanowiła w to brnąć. Obecnie pracuje przy słynnym internetowym serialu Ekler, który z miejsca stał się hitem. Pierwszy odcinek oglądało prawie pół miliona widzów.

Ekler ma formę satyry i opowiada o działalności ojca Tadeusza Rydzyka. Jego pomysłodawcami są Beata Harasimowicz i aktorka Ewa Telega (mama Zofii Domalik). Serial dostępny jest na YouTube. Nowe odcinki pojawiają się w każdy czwartek o godzinie 18:00.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak zmienił się Łukasz Wiewiórski.


Łukasz Wiewiórski dziś

Łukasz Wiewiórski dziś

Łukasz Wiewiórski dziś

Łukasz Wiewiórski dziś

Łukasz Wiewiórski dziś

Łukasz Wiewiórski dziś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×