Kasia Zielińska po pokazie Louis Vuitton zmyła makijażu, wycałowała synów i pokazała, jak mieszka! Ileż atrakcji na jednym zdjęciu!

Kasia Zielińska z dziećmi w domu

Kasia Zielińska z dziećmi w domu

Kasia Zielińska bez makijażu z synami

Życie gwiazdy wcale nie jest takie kolorowe jak mogłoby się wydawać. Dowodem tego jest wpis Kasi Zielińskiej, która po powrocie z ociekającego luksusem pokazu kolekcji Louis Vuitton zmyła makijaż, wieczorową kreację zamieniła na piżamę w biało-zielone pasy i zajęła się zabawą z synami – 3-letnim Henrykiem i niespełna rocznym Aleksandrem.

Aktorka wielokrotnie udowodniła, że najważniejsza jest dla niej rodzina. Paparazzi często przyłapują Kasię na wypadach z mężem, spacerach z dziećmi, czy zakupach w sklepach z akcesoriami dla najmłodszych. Nie inaczej było po evencie, na którym błyszczała śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu. Zielińska zamówiła taxi, wróciła do domu, a następnie swoimi przemyśleniami na temat życia mamy-gwiazdy podzieliła się z internautami:

Często wiele Mam mówi mi, że ma wyrzuty sumienia wychodząc do pracy. Ja też tak czasem miewam. Przyznaję. I tak już będzie zawsze. Bo mamą chce się być na 1000%.
Żeby nie zwariować, trzymam się hasła, które powtarzamy sobie codziennie w naszym domu: NIE LICZY SIĘ ILOŚĆ SPĘDZANEGO ZE SOBĄ CZASU, TYLKO JAKOŚĆ!
Wiecie za co kocham moją pracę? Za to że mogę robić coś, co daje mi skrzydła a kiedy wracam do domu, czeka na mnie dwóch najukochańszych na świecie brzdąców, którzy pędzą do mnie jak rakiety i atakują mnie swoją miłością. Nikt i nic się wtedy dla nich i dla mnie bardziej nie liczy. Chłopaki wiedzą, że kochamy się jak stąd do księżyca, gwiazd i z powrotem i że ich Mama jest najukochańszą wróżko-księżniczką na świecie. Możemy razem przenosić wszystkie góry świata. Zmęczenie się wtedy nie liczy. Zmęczenie nie ma szans. Hej ho!

View this post on Instagram

Często wiele Mam mówi mi, że ma wyrzuty sumienia wychodząc do pracy. Ja też tak czasem miewam. Przyznaję. I tak już będzie zawsze. Bo mamą chce się być na 1000% ❤️❤️❤️ Żeby nie zwariować, trzymam się hasła, które powtarzamy sobie codziennie w naszym domu: NIE LICZY SIĘ ILOŚĆ SPĘDZANEGO ZE SOBĄ CZASU, TYLKO JAKOŚĆ! Wiecie za co kocham moją pracę? Za to że mogę robić coś, co daje mi skrzydła a kiedy wracam do domu, czeka na mnie dwóch najukochańszych na świecie brzdąców, którzy pędzą do mnie jak rakiety i atakują mnie swoją miłością. Nikt i nic się wtedy dla nich i dla mnie bardziej nie liczy. Chłopaki wiedzą, że kochamy się jak stąd do księżyca, gwiazd i z powrotem i że ich Mama jest najukochańszą wróżkoksiężniczką na świecie. Możemy razem przenosić wszystkie góry świata. Zmęczenie się wtedy nie liczy. Zmęczenie nie ma szans. Hej ho!!! Ps. A na rękach 29 kilogramów miłości❤️ #mysons #mummy #mylife #love #workingmum #lifeisbeautiful

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

Motywujące słowa zagrzały fanki Kasi do działania:

  • Oj tak, masz rację. Wyrzuty, że idziesz do pracy, że robisz coś dla siebie, że idziesz na sport albo spotkać się z koleżanką… Mamą być…
  • Niestety tak mamy. Ale szczęśliwa mama to cudowne dzieci. Też miałam wyrzuty. Mama zawsze jest najważniejsza.
  • Nie ma chyba nic lepszego jak taka bezwarunkowa miłość. Co prawda ja swoich nie mam, ale jako wujek zastanawiam się czasami za co te moje dzieciaki mnie lubią. Mimo czasami psot jakie robią i tak je love.
  • Super mama! Doskonale to rozumiem

Podzielacie przemyślenia Kasi?

Kasia Zielińska w bikini po drugim porodzie. Stawała na głowie, żeby wrócić do formy! Oto efekty

Cudowne zdjęcia. Kasia Zielińska z rodziną na jesiennym spacerze i obiedzie w ogrodzie

Ale widok! Obładowana torbami Kasia Zielińska wraca z zakupów. Tak rozpieszcza swoje szkraby!


Kasia Zielińska z dziećmi w domu

Kasia Zielińska z dziećmi w domu

Katarzyna Zielińska - Prezentacja Damskiej Kolekcji Cruise 2019 w Louis Vuitton

Katarzyna Zielińska - Prezentacja Damskiej Kolekcji Cruise 2019 w Louis Vuitton

Katarzyna Zielińska - Prezentacja Damskiej Kolekcji Cruise 2019 w Louis Vuitton

Katarzyna Zielińska - Prezentacja Damskiej Kolekcji Cruise 2019 w Louis Vuitton

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×