Szukaj

Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

Alikia Łopucka ratuje motyla

Alikia Łopucka uratowała motyla

Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy. Jej 8-letnia córeczka Alikia uratowała motyla! Całą akcję aktorka uwieczniła na pięknych zdjęciach, które opublikowała na Instagramie.

Katarzyna Skrzynecka uwielbia chwalić się swoją cudowną rodzinką, którą założyła w 2007 roku. Wówczas, po kilku nieudanych  związkach, atrakcyjna Kasia poznała przystojnego Marcina Łopuckiego, który natychmiast stał się jej księciem z bajki. Marcin ujął aktorkę nie tylko swoją imponującą muskulaturą, ale również podobnym podejściem do życia, poczuciem humoru, sporą wrażliwością, jak również szczerą bezinteresowną miłością. Para wzięła ślub dwa lata później, a owocem ich płomiennego uczucia jest śliczna 8-letnia córeczka Alikia.

Skrzynecka w przeciwieństwie do innych polskich gwiazd nie ukrywa twarzy swojego dziecka, wręcz odwrotnie – jej córka jest gwiazdą Internetu, jak również zaliczyła już kilka wspólnych okładek z piękną mamą. Na profilu gwiazdy Polsatu można podziwiać cały zestaw przepięknych fotek z Alisią. Ostatnim szałem była soczysta fotorelacja Kasi z jej rodzinnego wyjazdu na narty. Tym razem Skrzynecka postanowiła pochwalić się światu bohaterską postawą swojej pociechy:

Moja Najkochańsza Mała Zaklinaczka Zwierząt uratowała motyla tonącego w stawie …nikt inny nawet by go nie dostrzegł… Ona  z poświęceniem odłowiła go delikatnie z pomocą dłuuugiej gałązki  LOVE – napisała Kasia.

Pod wpisem dumna mama opublikowała również serię zdjęć z akcji ratunkowej, w której uczestniczyła Alikia. Pod fotografiami pojawiła się lawina przemiłych komentarzy od internautów, którym dzielna postawa dziewczynki wyraźnie zaimponowała:

  • Piękna jest nie tylko z zewnątrz
  • Piękna miłość między mamą a córka
  • Ma serduszko! To takie piękne!
  • O jak słodko
  • Super laseczki motyl też niczego sobie

Brawo dla córeczki i jej wspaniałej mamy! Postawa godna podziwu.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zaliczyła wielką wpadkę! Takiego numeru aktorka nie wywinęła od początku swojej kariery!

Zobacz: Co się stało z twarzą Katarzyny Skrzyneckiej? Ta metamorfoza zmieniła ją w prawdziwe monstrum!

Zobacz: Kasia Skrzynecka w zjawiskowym płaszczu na miarę J.Lo! Ubrała się na czarno, a i tak wyglądała jak wielka gwiazda!


Kasia Skrzynecka jako aktorka czy piosenkarka? Które wcielenie gwiazdy wolisz?

×