Szukaj

Była dziewczyna Taco Hemingwaya błaga internautów o pomoc. Podczas marszu doszło do pobicia w radiowozie

Katarzyna Kunda

Katarzyna Kunda

Katarzyna Kunda, była dziewczyna Taco Hemingwaya, poprosiła internautów o pomoc. Jej rodzinę spotkała ogromna tragedia. Doszło do pobicia w czasie marszu.

Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego dotyczące zakazu przeprowadzania aborcji eugenicznej wywołało w Polsce prawdziwą burzę. Wielu artystów zabrało w tej sprawie głos, okazując swoje wsparcie dla kobiet skandujących hasła na ulicach. Wśród nich pojawiły się między innymi Kinga Rusin oraz Małgorzata Kożuchowska. Nie zabrakło również poparcia ze strony zagranicznych artystów. Miley Cyrus bacznie obserwuje sytuację, jaka panuje w naszym kraju, o czym poinformowała na swoim Instagramie.

Tysiące maszeruje w Polsce w obronie praw człowieka po tym, jak w zeszłym tygodniu ogłoszono, że aborcja zostanie prawie całkowicie zakazana w tym kraju.

Była dziewczyna Taco Hemingwaya prosi o pomoc

Tysiące ludzi aktywnie bierze udział w protestach, jakie odbywają się w całym kraju. Od czwartku zeszłego tygodnia w Warszawie zorganizowano już kilka pikiet. Pojawiły się na nich tłumy osób niezgadzających się z decyzją TK o zaostrzeniu ustawy o aborcji.

Okazuje się, że protesty nie przebiegają spokojnie. Brat byłej dziewczyny Taco Hemingwaya – Katarzyny Kundy, który w minioną niedzielę brał udział w pochodzie, został dotkliwie pobity. Okazuje się, że obrażeń doznał już po tym, jak został zatrzymany przez policję. Była dziewczyna rapera poprosiła o pomoc świadków zdarzenia:

Warszawa. Jeśli ktoś dysponuje nagraniami z momentu, w którym radiowozy jechały spod Św. Krzyża pod Kurię i zgarniały ludzi spod Hotelu Europejskiego, to będę wdzięczna za kontakt. Mój brat został pobity w radiowozie. [..] Wszystko działo się około 18:40.

View this post on Instagram

Elo

A post shared by Kacha (@katarzynakunda) on

Kobieta postanowiła również udostępnić mapkę, na której zaznaczyła miejsce, w którym miało dojść do pobicia. Niestety na chwilę obecną nie powiedziała, jakich obrażeń doznał jej brat.

Kim jest Katarzyna Kunda?

Katarzyna Kunda i Taco Hemingway przez lata tworzyli dobrze dobraną parę. Choć nigdy nie ujawniali szczegółów na temat swojego związku, fani muzyka i tak bardzo im kibicowali.

Katarzyna ukończyła wyższe studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkołę Prawa Amerykańskiego pod patronatem University Of Florida Levin College of Law. Jest także absolwentką Szkoły Własności Intelektualnej przy Centrum Prawa Własności Intelektualnej imienia Hugona Grocjusza.

Wszystko wskazywało na to, że z biegiem czasu sformalizują związek. Zakochani byli już zaręczeni, jednak ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Obecnie raper pozostaje w związku z Igą Lis.

View this post on Instagram

😴30 dni idola chellenge😴 dzień trzynasty😴 śpiący idol @tacohemingway #slodko #kasia #fifi#taconafide #6zer #bedoes #tamagotchi #płacz #tacohemingway #remix #30dniidolachallenge #sunny #noc #śpi #rap #trap #tacos #filipszczesniak #fifi #cafebelga #szprycer #haha #taniec #sport #quebonafide # żabson #love #tours #nostalgia #tobybylonatyle #MUREMZARAPFANS #cobybylogdyby

A post shared by 🎶Association of Rap Fans🎶 (@filip_hemingway_fans) on


Katarzyna Kunda

Katarzyna Kunda - była dziewczyna Taco Hemingwaya

Katarzyna Kunda

Katarzyna Kunda - była dziewczyna Taco Hemingwaya

Katarzyna Kunda

Katarzyna Kunda - apeluje o pomoc

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×