Ciężarna Katarzyna Ankudowicz luźną kreacją chciała ukryć brzuszek. To już nie było możliwe

Katarzyna Ankudowicz

Katarzyna Ankudowicz

Katarzyna Ankudowicz jest w ciąży. Aktorka pokazała się z zaokrąglonym brzuszkiem w studiu TVP. Widać, że do jej porodu pozostało już niewiele czasu.

Katarzyna Ankudowicz, to niebywale skromna osoba. Kobieta jest z wykształcenia aktorką – z wyróżnieniem ukończyła Szkołę Teatralną imienia Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Szerszej publiczności dała się poznać głównie dzięki rolom w serialach. Szczególną popularność przysporzyła jej postać Sylwii Nowik w Bulionerach.

Ostatnio znów zrobiło się o niej głośno, a to za sprawą ciąży. Aktorka do tej pory nie skomentowała publicznie szczególnego stanu, w którym obecnie się znajduje i stara się unikać rozgłosu.

Zobacz: Katarzyna Ankudowicz jest w ciąży! Przez wiele tygodni ukrywała to przed mediami

Katarzyna Ankudowicz w ciąży. Pokazała zaokrąglony brzuszek

Aktorka jest jedną z nielicznych gwiazd polskiego show-biznesu, która nie publikuje zdjęć z ciążowym brzuszkiem w roli głównej. W internecie na próżno szukać fotografii utrzymanych w stylu ciężarnej Joanny Krupy. Na szczęście od każdej reguły są wyjątki, i tak też było tym razem.

Katarzyna wzięła udział w Wielkim Teście TVP. Na zdjęciach zrobionych przez fotoreporterów bez problemu można dostrzec sporych rozmiarów brzuszek, którego nie zamaskowała nawet luźna kreacja w liczne wzory. Choć Ankudowicz do dziś nie potwierdziła doniesień serwisów plotkarskich, to jej wyraźne krągłości mówią same za siebie.

Katarzyna Ankudowicz w ciąży

Katarzyna Ankudowicz w ciąży

Podczas nagrania Ankudowicz miała na sobie swobodną i naturalną stylizację. Luźna sukienka w stylu boho prezentowała się idealnie na jej figurze. Błękitny kolor, który dominował na kreacji, pięknie współgrał z urodą kobiety. Szare, zamszowe botki na stabilnym obcasie świetnie uzupełniły cały look. Kryjące rajstopy w tym samym odcieniu spowodowały, że nogi aktorki optycznie wydawały się smuklejsze i dłuższe. Delikatne wiązanie na dekolcie dodało dziewczęcości.

Krótka, rozwiana fryzura świetnie podkreśla charakter Ankudowicz. Bardzo podoba się nam jej naturalność. Katarzyna pozostaje sobą i nie goni ślepo za sezonowymi trendami.

Ojcem dziecka jest mąż artystki Mikołaj. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że poród zaplanowany jest na marzec.

Zobacz: Katarzyna Ankudowicz ścięła włosy! Bardzo krótka fryzura dodała jej charakteru!


Katarzyna Ankudowicz w ciąży

Katarzyna Ankudowicz w ciąży

Katarzyna Ankudowicz w ciąży

Katarzyna Ankudowicz w ciąży

Katarzyna Ankudowicz na Spiękniej

Katarzyna Ankudowicz na Spiękniej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×