Ciężarna Kasia Tusk na rodzinnym spacerze. Zdjęcie trafiło na okładkę tabloidu. Spójrzcie na ten brzuszek!

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk jest w drugiej ciąży. Ma imponujących rozmiarów brzuszek, czego dowodem jest zdjęcie, które trafiło na okładkę tabloidu. Zobaczcie.

Kasia Tusk prowadzi poczytnego bloga, który cieszy się sporą popularnością. Chociaż regularnie udostępnia nowe treści, bardzo rzadko komentuje sprawy związane z życiem prywatnym. Jakiś czas temu zrobiła jednak wyjątek. W rozmowie z Vogue Polska opowiedziała o macierzyństwie. Nie ukrywała, że spełnia się w roli mamy:

Nie mam co narzekać, bo codzienność matki to dla mnie radosny odlot. Dziecko było przez nas tak upragnione, że nic nie jest mi w stanie popsuć samopoczucia. Nic nie przysłania tej mojej radosnej głupawki. Z mojego punktu widzenia jest fajniej.

Blogerka i jej mąż, Stanisław Cudny, wychowują Lilianę. Wkrótce dziewczynka sprawdzi się w nowej roli – starszej siostry. Te radosne wieści potwierdziła teściowa Kasi, Anna Lutomska. W rozmowie z Super Expressem nie ukrywała swojego szczęścia:

Jakże to wieści szybko się roznoszą. Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy.

Ciężarna Kasia Tusk na rodzinnym spacerze. Zdjęcie na okładce tabloidu

Tusk niedawno relacjonowała rodzinny pobyt w Toskanii. Razem z mężem i córką ładowali akumulatory do działania w bajecznym hotelu, który mieścił się w dawnym zamku. Wnętrza, podobnie jak cena, odbierają mowę. Blogerka już wróciła już do kraju, co nie umknęło uwadze paparazzi. Zrobili jej kilka zdjęć podczas rodzinnego spaceru w Sopocie.

Kasia Tusk miała na sobie czarną suknię, którą połączyła ze słomianą torebką i jasnymi butami, a także okularami przeciwsłonecznymi. Jak donosi Super Express, razem z mężem i dzieckiem miło spędzili czas:

Rodzina wybrała się na kawę do restauracji na plaży, po drodze wstąpili też na plac zabaw. Szaleństwom Liliany na huśtawce nie było końca! Kasia Tusk chętnie uśmiechała się do męża, który troskliwie opiekował się ciężarną żoną i córeczką – czytamy w tabloidzie.

Zdjęcie ciężarnej Tusk trafiło na okładkę tabloidu. Widać, że przyszła mama ma pięknie zaokrąglony brzuszek. Przekonacie się o tym, zaglądając do galerii.


Kasia Tusk w drugiej ciąży

Kasia Tusk w drugiej ciąży

Kasia Tusk jest w ciąży

Kasia Tusk jest w ciąży

Kasia Tusk jest w ciąży

Kasia Tusk jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×