Kasia Kowalska wraca do show-biznesu z nową piosenką po ciężkiej chorobie. Wreszcie wyjawia sekret

kasia kowalska opole 2016 (fot. AKPA)

kasia kowalska opole 2016 (fot. AKPA)

Kasia Kowalska zmagała się z boreliozą

Przez kilka lat o Kasi Kowalskiej nie było słychać w mediach. Fani musieli zadowolić się starymi utworami piosenkarki puszczanymi w radiu. Po latach artystka zdradza, czemu tak długo nie było jej na scenie. Zmagała się z okropną chorobą, boreliozą.

Jakiś czas temu, pierwszy raz od 2008 roku usłyszeliśmy nową piosenką Kasi. Singiel Aya jest zapowiedzią jej najnowszej płyty, nad którą trwają już prace. Przez lata spekulowano, że wokalistka nie radziła sobie z popularnością i dlatego zniknęła na długi czas. Teraz jednak prawda wychodzi na jaw. Zmagała się ze straszną chorobą, której wyleczenie wymaga czasu. Artystka chorowała na boreliozę. To już kolejna sławna osoba. Ten problem miała już m.in Barbara Kurdej-Szatan i też głośno o tym mówiła.

Borelioza sprawia duży dyskomfort choremu. Objawia się wysoką gorączką, bólami stawów i osłabieniem koncentracji. Pacjenci szybko tracą wagę, a czasem nawet popadają w depresję. Na szczęście piosenkarka nie zlekceważyła swojego stanu zdrowia i wróciła do formy. Jak donosi Życie na gorąco, leczyła się nie tylko środkami medycznymi, ale korzystała także z medycyny ludowej. 

Podczas jednego ze swoich wyjazdów do Ameryki Południowej, zetknęła się z ayahuascą, szamańskim wywarem, który tamtejsze plemiona uważają za leczniczy. – czytamy w Życiu na gorąco.

Dzięki wierze artystki w lekarzy, a także w inne środki medycyny naturalnej, możemy cieszyć się z powrotu Kasi na scenę. Życzymy dużo zdrowia i samych sukcesów! 🙂

Zobacz: Kasia Kowalska zdradziła nam, kiedy wyda nowy album. „Pracuję nad płytą i bardzo by mi zależało, żeby…” [WIDEO]

Kasia Kowalska, pokaz kolekcji Agnieszki Maciejak (fot. AKPA)

Kasia Kowalska wraca z nową piosenką po ciężkiej chorobie

Kasia Kowalska na Festiwalu Opole

Kasia Kowalska wraca z nową piosenką po ciężkiej chorobie

Kasia Kowalska na nagraniu ,,Kolędowania z Polsatem

Kasia Kowalska wraca z nową piosenką po ciężkiej chorobie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×