Zdjęcie pośladków było zapowiedzią czegoś jeszcze lepszego. Kasia Cichopek pokazała swój „water fun”, a wyobraźnia od razu zaczęła działać

Kasia Cichopek na plaży

Kasia Cichopek na plaży

Kasia Cichopek dodała serię kuszących zdjęć. Najpierw wyeksponowała pośladki. Potem było jeszcze goręcej!

Katarzyna Cichopek to jedna z najpopularniejszych aktorek. Zyskała sławę jeszcze jako nastolatka, gdy po raz pierwszy pojawiła się w M jak miłość. Rola Kingi Zduńskiej przyniosła jej nowe propozycje pracy.  W ubiegłym roku Cichopek dołączyła do grona współprowadzących program Pytanie na śniadanie w TVP2. Widzowie z entuzjazmem przyjęli jej udział w formacie.

Cała redakcja mocno mnie wspiera i to jest dla mnie wielka frajda. Też jest to bardzo rozwijające dla mojej osoby, bo muszę się przygotowywać, żeby wiedzieć co nieco na temat tematów poruszanych na wizji. Rozwijam się, dużo czytam i rozmawiam o takich rzeczach, które są dla mnie jako dla człowieka bardzo interesujące – mówiła o początkach swojej pracy w „PnŚ”.

Obecnie Kasia prowadzi program z Robertem El Gendym. W jednym z ostatnich odcinków prowadząca zaliczyła sporą wpadkę. Miała ona miejsce podczas rozmowy z Paullą i Izabelą Trojanowską. Dziennikarka zapytała je o to, w jaki sposób spędziły noc sylwestrową.

Ja na białej sali – powiedziała Paulla, a Iza też przytaknęła jej słowom – Dokładnie, dlatego jesteśmy takie wypoczęte – dokończyła wokalistka

W tym momencie Kasia dopytała:

Co to znaczy „biała sala”? Przepraszam, muszę dopytać.

Pytanie rozbawiło Izę i Paullę. Ta pierwsza powiedziała: „Nie wierzę, Kasia…”. Nerwową atmosferę rozładowała Paulla, która wyjaśniła, że po prostu spędzi sylwestra w domowym zaciszu.

Kasia Cichopek dodała kuszące zdjęcia z plaży. Jak na nich wyszła?

Kasia w ostatnich dniach poleciała na wakacje na Seszele. Nawet tam nie przestała wzbudzać kontrowersji. Najpierw dodała zdjęcie, na którym śmiało wyeksponowała pośladki na plaży.

Pocztówka z wakacji #raj #paradise #heaven #beautifulworld #myway #freedom #wolnosc #wakacje #holidays #familytime #happynewyear – podpisała fotkę.

Część internautów ostro skrytykowało ją za to zdjęcie. Niektórzy pisali, że nie przystoi dodawać takich ujęć. Post Kasi zobaczycie poniżej.

Na tym się jednak nie skończyło. Kasia już kilka godzin później dodała kolejne zdjęcia na Instagramie i Instastory. Beztrosko pluskała się na nich w morskich odmętach. Szczególne zainteresowanie wzbudziła fotka, na której leżała na brzuchu i śmiało eksponowała pośladki i piersi. Kuszące zdjęcie podpisała:

Czysta przyjemność  #waterfun #water #beach #travel #travelphotography #oczamicórki #familytime

Tym razem w komentarzach dominowały wyrazy zachwytu kierowane przez rozochoconych fanów.

W galerii zobaczycie też serię zdjęć dodanych przez Kasię na Instastory – niektóre z nich są jeszcze odważniejsze.


Kasia Cichopek na plaży

Kasia Cichopek na plaży

Kasia Cichopek na plaży

Kasia Cichopek na plaży

Kasia Cichopek na plaży

Kasia Cichopek na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×