Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wzięli przykład z Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej. Zdjęcia są na to najlepszym dowodem

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Jakub Rzeźniczak

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Jakub Rzeźniczak

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wzięli przykład z Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej. Nowe wieści na temat pary prezenterów.

Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski byli ze sobą wiązani od dłuższego czasu. Para oficjalnie potwierdziła swój związek w ubiegłym miesiącu. Zrobili to w trakcie wycieczki do Izraela. Później połączyli się ze studiem Pytania na śniadanie i opowiedzieli o kulisach swojego związku. Na jeszcze więcej szczerości pozwolili sobie w rozmowie z Jastrząb Post.

Od Maćka można się wiele nauczyć i jeszcze wiele przede mną. Przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł gdzieś wyrazić siebie, poprowadzić program po swojemu. Oboje wychodzimy też z założenia, że to goście są gwiazdami przede wszystkim i to oni muszą mówić i chcemy dać im tę przestrzeń, żeby czuli się swobodnie i mieli ten komfort – mówiła nam szczęśliwa Katarzyna.

Jeszcze tego samego dnia zwróciliśmy uwagę na pierścionek na jej palcu. O zaręczynach pary wcześniej dowiedzieli się ich znajomi z Pytania na śniadanieTeraz nowe wieści w tej sprawie przekazał Pudelek. Jak się okazuje, Maciej oświadczył się wybrance w niezwykłym miejscu, gdzie mieli spokój od mediów i fanów.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wzięli przykład z Jakuba Rzeźniczaka

Informator portalu przekazał, że prezenterzy na miejsce zaręczyn wybrali… Nowy Jork, dokąd udali się na początku listopada. Maciej wziął wtedy udział w maratonie. Jak widać, sport nie był jedynym celem wizyty w mieście.

Kasia i Maciej starają się być nierozłączni i spędzać każdą chwilę razem. Uwielbiają jeździć za granicę, bo tam mogą być bardziej anonimowi. Polecieli do Nowego Jorku, żeby odpocząć od zgiełku, który rozpętał się wokół ich związku i to właśnie tam się zaręczyli – poinformowało źródło. I dodało, że zakochani coraz bardziej myślą o ślubie: – Poważnie rozmawiają już o ślubie, ale chcą, żeby sytuacja się trochę uspokoiła.

Rewelacje zdają się potwierdzać nowe zdjęcia Kasi na Instagramie. Ujęcia wykonano w Nowym Jorku. Zrobiła je fotografka, która specjalizuje się w sesjach zaręczynowych, Polka Karolina Klisiewicz.

Co ciekawe,  wcześniej Jakub Rzeźniczak poprosił o rękę Paulinę Nowicką w tym samym mieście! Więcej przeczytacie o tym tutaj.


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się w niezwykłym miejscu

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się w niezwykłym miejscu

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się w niezwykłym miejscu

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się w niezwykłym miejscu

Komentarze

 • Gość labedzica pisze:

  Życzę wszystkiego najlepszego. Jesteście piękną i sympatyczna para.

 • Gość pisze:

  Boira przyklad z rzezniczaka ktory zalobe syna ma gdzies?zalosne

 • Gość pisze:

  Ależ ma okropne stopy

 • Gość pisze:

  Faktycznie biorąc pod uwagę całokształt ich historii, to z nich taka sama patologia jak z piłkarzyny R. Tu tragedia chorej zony opuszczonej w stanie poważnego zaostrzenia jej stanu chorób, a tu miłość na tragedii opuszczonego jeszcze przed urodzeniem synka przez ojca, a potem brak wsparcia finansowego w jego strasznej chorobie i smierci, gdzie pieniądze jak widać ojciec miał tyle że nie dla umierającego dziecka, bo aż obcy ludzie zrzutkę musieli zrobić na jego leczenie!! PAMIĘTAJCIE ZŁO WYRZADZONE INNYM ZAWSZE WRACA I TO ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ!

 • Gość pisze:

  A ja widzę że na wspólnych fotach króluje jego wielka głową na sztorc ustawiona w pionie i jej równie duża tylko kulista jak dynia…. I dwa falszywe uśmiechy na nich 🙂

 • Gość Sab. pisze:

  Super zdjecia I widac jak kroluje szczescie u Pani Kasi I Pana Macieja.Pozrawiam.

 • Gość pisze:

  Powiem tak ..uważaj Cichopek na Kurzajewskiego. Mężczyźni bywaja zmieni patrz Cichopek I wyciągaj wnioski.Milosc nie trwa wiecznie. Paulinę ściągał Kurzajewski Policja by odeszła.Z Tobą Kaśka zrobi tak samo gdy pozna nowa dupe.

  • Gość pisze:

   Za 25 lat? Bo tyle minęło od jego ślubu z Kurzajewską. Komentarz z dup.. y, bo Kurzajewski to nie Rzeźniczak.

 • Gość pisze:

  Zakłamana para kurzopkow z TVP 1 istna patologia promująca rozwody i oszukiwanie własnych rodzin. Wstyd że jeszcze pokazują się na wizji.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×