Maciej Kurzajewski znika z „Pytania na śniadanie”. Dopiero potwierdzili związek z Cichopek, a już muszą się rozstać

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski zniknie z Pytania na śniadanie. Przygotowuje się do ważnego wydarzenia, czym pochwalił się na Instagramie.

Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski dopiero niedawno oficjalnie potwierdzili, że są w związku, a już będą musieli się rozstać. Dziennikarz zniknie także na jakiś czas z Pytania na śniadanie. Dlaczego? Wszystkim podzielił się z fanami na Instagramie.

Maciej Kurzajewski zniknie z Pytania na śniadanie. Znamy powód

Jedną z pasji Macieja Kurzajewskiego jest bieganie. Nie est tajemnica, że bierze udział w zawodach i sprawdza swoje umiejętności. Prowadzący Pytanie na śniadanie podzielił się na Instagramie informacją, że już wkrótce wylatuje z Polski, bo już 6 listopada weźmie udział w nowojorskim maratonie.

Ostateczne odliczanie. To już za tydzień. Po czterech latach znowu pobiegnę w nowojorskim maratonie – napisał na Instastory Maciej Kurzajewski.

Jak to się stało, że Maciej zaczął pasjonować się tym sportem w wieku 30 lat? Zdradził to w jednym z wywiadów:

Chciałem poczuć na własnej skórze, czego doświadczają sportowcy, których spotykam podczas mojej pracy dziennikarskiej, oraz zyskać wiedzę, jak trudną robotę wykonują, by wspiąć się na mistrzowski poziom. Ja oczywiście daleki jestem od mistrzostwa, ale nawet będąc amatorem, mogłem poczuć ich wysiłek w biegach długodystansowych. […] Mam teraz świadomość, że nawet jeśli ktoś nie wygrywa, to nie można mieć do niego pretensji o przegraną – zwłaszcza gdy jest to ranga mistrzowska – on na pewno dołożył wszelkich starań, by zrobić wszystko, co w jego mocy. Ale zrobiłem to też dla siebie – powiedział.

I dodał, że aktywność fizyczna znacznie poprawiła jakość jego życia.

Regularna aktywność sportowa podniosła jakość mojego życia w sposób nieprawdopodobny, zarówno gdy chodzi o codzienne funkcjonowanie, jak też o zdrowie w długiej perspektywie. Myślę, że gdyby nie sport, nie czułbym się tak dobrze, tak młodo i nie miałbym takiej frajdy z przeżywania każdego dnia – zdradził w TVP.

Jak widać, wkrótce Kasia Cichopek będzie musiała rozstać się na chwilę z partnerem, ale sądzimy, że bardzo dobrze rozumie partnera i wspiera jego pasję.


Maciej Kurzajewski wylatuje do Nowego Jorku

Maciej Kurzajewski wylatuje do Nowego Jorku

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×