Z „Top Model” prosto do TVP. Kim jest nowy aniołek Jacka Kurskiego?

Karolina Pajączkowska – kim jest nowa gwiazda TVP?

Karolina Pajączkowska – kim jest nowa gwiazda TVP?

Dziennikarka Karolina Pajączkowska brała udział Top Model i uczestniczyła w konkursie piękności – Miss Intercontinental 2011. Teraz zostanie gwiazdą serwisów informacyjnych TVP. Urody mogą pozazdrościć jej największe gwiazdy telewizji i świata mody.

Karolina Pajączkowska zadebiutowała na antenie TVP Info już 10 listopada. Wówczas relacjonowała z Madrytu wybory parlamentarny w Hiszpanii. Była również wizytówką stacji Jacka Kurskiego podczas Oscarów. Jak ustalił portal Wirtualne media, aktualnie dziennikarka będzie pojawiać się również w porannym paśmie Wstaje Dzień oraz Poranek Info.

Kim jest Karolina Pajączkowska: wykształcenie

Dziennikarka jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Mówi w trzech językach obcych: po angielsku, francusku i hiszpańsku. Karierę dziennikarska zaczynała w lokalnej telewizji NTL w Radomsku. W 2016 rozpoczęła pracę w TVN24 BiS.  Prowadziła program Debata młodych oraz program informacyjny w języku angielskim.

Karolina Pajączkowska: konkursy piękności i udział w Top Model

Karolina Pajączkowska, rodowita radomszczanka, ma na swoim koncie m.in. tytuł Miss Studentek i Miss Foto, w wyborach Miss Polonia 2012 województwa łódzkiego znalazła się w finałowej piątce. Uczestniczyła w wielu sesjach zdjęciowych i niejednokrotnie pojawiała się na wybiegu. Jesienią 2011 roku reprezentowała Polskę Miss Intercontinental, którego gala finałowa odbyła się w Alicante w Hiszpanii. W 2011 roku brała udział w 2 edycji Top Model. Uczestniczyła w międzynarodowych konkursach piękności – Miss Intercontinental 2011 i Miss Exclusive of the World.

Konkurs dał mi przede wszystkim możliwość reprezentowania mojego kraju. Dla mnie to wielki zaszczyt, że przez 20 dni mogłam nosić szarfę z napisem Polska. Bardzo się cieszę z takiego wyróżnienia, ale jestem też bardzo zmęczona przez zawrotne tempo panujące tam, na miejscu – powiedziała w 2011 roku po powrocie z konkursu piękności Karolina w portalu naszemiasto.pl.

Ale już wtedy mówiła, że chce się skupić na nauce.

Mój cel na najbliższe lata to przede wszystkim studia. Modeling schodzi na drugi plan. Na pewno nie będę zabiegać o nowe zlecenia i chyba zacznę przebierać w ofertach. Brakuje mi też trochę życia prywatnego, spokojnego tygodnia… Mam oczywiście dużo siły do działania, chcę aktywnie spędzać czas – komentowała dziennikarka.

A kiedy odchodziła z TVN-u, napisała na Instagramie:

Chciałabym Wam opowiedzieć historię 10-letniej dziewczynki z małego miasta, która miała marzenia. Marzenia tak nieosiągalne, że sama wątpiła czy kiedyś się spełnią. Pewnego dnia włączyła CNN- zakochała się. Chciała zostać jedną z tych dziennikarek. Nie do końca się to udało. Nigdy nawet nie była w USA, a tym bardziej w CNNie.. Ta sama dziewczynka, już jako dorosła kobieta, postanowiła spełnić swoje marzenia tu, na miejscu w Polsce. Na antenie TVN24, od poniedziałku do piątku o północy kreuję swoją namiastkę międzynarodowej telewizji newsowej. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy do tego się przyczynili i Wam. Dostałam masę cudownych wiadomości od widzów, znajomych, kolegów po fachu.. Za każdą jedną pięknie dziękuje i obiecuje, że jeszcze o mnie trochę usłyszycie.

Karolina Pajączkowska: syn

O jej życiu prywatnym Karoliny Pajączkowskiej niewiele wiadomo. Pewne jest tylko, że miłością jej życia jest 5-letni synek, i że urody dziennikarce na pewno nie brakuje.


Karolina Pajączkowska

Karolina Pajączkowska

Karolina Pajączkowska

Karolina Pajączkowska

syn Karoliny Pajączkowskiej

syn Karoliny Pajączkowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×