Juan Carlos Cano chwali się synem! Dopiero co przyszedł na świat

Juan Carlos Cano syn Instagram

Juan Carlos Cano syn Instagram

Juan Carlos Cano z The Voice of Poland 4 został ojcem

Pamiętacie Juana Carlosa Cano, który w maju 2014 wygrał 4. edycję The Voice of Poland? Podopieczny z drużyny Marii Sadowskiej pochwalił się dzisiaj na Instagramie, że został ojcem. Matką dziecka jest jego żona, Kamila Wawrzycka.

Przystojny 34-letni Meksykanin zdradził tylko, że na świat przyszedł syn. Chociaż nie ujawnił jego imienia, chętnie za to pokazał twarz. W komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji w różnych językach – głównie po polsku i hiszpańsku:

  • Gratulacje tatusiu! Słodzizna
  • Śliczności ? Wielkie gratulacje i wszystkiego dobrego ?
  • Gratulacje dla Rodziców i szczęścia dla najmłodszego Cano???

Gratulujemy i witamy na świecie.

Zobacz: Iwona Węgrowska pokazała twarz córki! To wykapana mama

Jak Juan Carlos Cano trafił do Polski?

Juan Carlos Cano do 2013 roku mieszkał w Cuauhtemoc w stanie Chihuahua na północy Meksyku. Do Polski przyjechał poznać rodzinę swojej żony. Jedna wizyta wystarczyła, aby Juan zakochał się w ojczyźnie partnerki, aż w końcu zdecydował się zamieszkać na stałe:

Po raz pierwszy przyjechałem do Polski w 2006 roku, żeby poznać rodzinę mojej żony (wówczas dziewczyny) i zakochałem się w tutejszej zimie pomimo tego że termometr pokazywał minus 29 stopni… Jej rodzina przyjęła mnie bardzo ciepło, szybko poczułem się jej częścią. I tak zacząłem przyjeżdżać tu co roku na wakacje aż do 2013, kiedy to zdecydowałem się tutaj zamieszkać i spróbować swoich sił razem z moim zespołem. Zdecydowałem się na przyjazd do Polski, żeby spróbować spełnić moje marzenie jakim jest granie własnej muzyki i utrzymywanie się z niej – mówił w 2013 roku

Zobacz: Robert Gonera o związku córki: „Sytuacja jest poważna”. Niby nic nie chciał zdradzić, ale ostatnie zdanie mówi wszystko! [WIDEO]

Juan Carlos Cano został ojcem

Juan Carlos Cano został ojcem. Zdjęcie syna

Juan Carlos Cano i Kamila Wawrzycka (żona) na Instagramie

Juan Carlos Cano i Kamila Wawrzycka (żona) na Instagramie

Juan Carlos Cano w The Voice of Poland 4:

Juan Carlos Cano został ojcem

Juan Carlos Cano został ojcem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×