Szukaj

Joanna Przetakiewicz ma kuchnię marzeń. Dopracowała w niej każdy detal. Przy oknach jest najpiękniej

Joanna Przetakiewicz kuchnia

Joanna Przetakiewicz kuchnia

Joanna Przetakiewicz mieszka w imponującej willi pod Warszawą. Gwiazda pokazała stylową kuchnię pełną pięknych dodatków. Jest jak marzenie.

Joanna Przetakiewicz jest jedna z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Gwiazda, która od lat prowadzi dom mody La Mania, znana jest z wyjątkowego wyczucia stylu. Zawsze zachwyca stylizacjami tak jak w dniu swojego ślubu.

Jesienią przedsiębiorcza bizneswoman poślubiła swojego ukochanego Rinke Rooyensa. Na ceremonii pojawiła się w unikatowej kreacji. Gwiazda wystąpiło w zjawiskowej, zdobionej maleńkimi kwiatkami sukience od Valentino. Tego dnia wszystkie oczy były zwrócone tylko na nią. Świeżo upieczeni małżonkowie chętnie chwalili się zdjęciami z najważniejszego dnia w swoim życiu.

Joanna uwielbia nie tylko modę, ale także wszelkiego rodzaju dekoracje. Upust swojej twórczości mogła dać podczas minionych Świąt Bożego Narodzenia. W jej domu znalazła się choinka, o której marzyła od lat. Czerwone, ogromne drzewko było przepiękną i dosyć nietuzinkową ozdobą. Dopasowała do niego także pozostałe detale, a piękny stół, w tym samym kolorze co strojna choinka, zachwycił internautów.

Teraz Przetakiewicz postanowiła pokazać swoją wysmakowaną w każdym detalu kuchnię.

Joanna Przetakiewicz pokazała kuchnię w domu w Konstancinie

Joanna Przetakiewicz jest bardzo aktywna na Instagramie. Ku uciesze fanów często pokazuje kadry ze swojego domu w Konstancinie. W tej lokalizacji niebawem zamieszka również inna znana gwiazda. Już niedługo sąsiadką projektantki zostanie Małgorzata Rozenek, którą paparazzi przyłapali na oglądaniu działki za 1,5 miliona złotych.

Trzeba przyznać, że wystrój willi, którą Joanna dzieli ze swoim mężem i ukochanym czworonogiem jest naprawdę imponujący. Dzisiaj na profilu artystki możemy podziwiać serce domu, czyli kuchnię.

Kocham i nigdy nie przestanę. Karl Lagerfeld zawsze powtarzał: „Wejdziesz raz w B&W, to nigdy nie wyjdziesz. Bo nie ma nic lepszego!”

Całe wnętrze postanowiła urządzić w czerni i bieli, ożywiając wszystko jedynie złotymi i srebrnymi dodatkami.

Kuchnia gwiazdy jest imponujących rozmiarów. Dookoła otaczają ją okna, pod którymi rozciąga się rząd białych szafek przykrytych czarnym, kamiennym blatem. Przy pięknie ozdobionych oknach stoją świecie, złota zastawa i inne niezbędne akcesoria, tworzące spektakularną całość.

Na środku znajduje się ogromna wyspa, w której zamontowany jest zlew, ale pełni ona także miejsce stołu. Uwagę przykuwa oczywiście cała masa detali, które tworzą wyjątkowy klimat. Czarno-biała porcelana ze złotymi wykończeniami z La Mania Home, świeczniki, wazony oraz pozostałe elementy kuchennej zastawy idealnie ze sobą współgrają.

Nie sposób także oderwać oczu od podłogi. Drobne prostokątne kafelki ułożone w jodełkę zdecydowanie domykają całą koncepcję. Znalazło się w niej też miejsce dla ukochanego pupila projektantki i to na honorowym miejscu.


Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×