Szukaj

Joanna Prztakiewicz pokazała ogromną choinkę. To będą święta z wielkim rozmachem

Joanna Przetakiewicz pokazała choinkę

Joanna Przetakiewicz pokazała choinkę

Joanna Przetakiewicz już powoli przygotowuje się do Bożego Narodzenia. Właścicielka domu mody La Mania ubrała choinkę. Pięknym drzewkiem pochwaliła się w sieci. Jest wysokie na kilka metrów. 

Joanna Przetakiewicz ma za sobą bardzo intensywny rok. Nawet pandemia koronawirusa nie zdołała pokrzyżować jej planów. Najpierw ruszyła z projektem #NieBojeSię, w ramach którego postanowiła wspierać Polki po przejściach. Swój ruch nazwała Erą Nowych Kobiet. Do pracy przy przedsięwzięciu zaprosiła wiele gwiazd, które chętnie wspierały całe wydarzenie.

W 2020 roku gwiazda świętowało 10-lecie marki La Mania, której jest właścicielką. Firma doskonale prosperuje. Równie wspaniale układa się życie prywatne bizneswoman, która pod koniec września wyszła za mąż. Joanna poślubiła holenderskiego producenta programów telewizyjnych – Rinke Rooyensa.

Uroczystość odbyła się w Grecji. Uczestniczyło w niej około 30 gości, wśród których warto wspomnieć o Dawidzie Wolińskim i byłej żony jej męża – Kayah. Obecnie Przetakiewicz i Rooyens przygotowują się do swoich pierwszych wspólnych świąt w roli męża i żony.

Joanna Przetakiewicz pokazała piękną choinkę

Joanna Przetakiewicz tak bardzo stęskniła się za klimatem świąt, że już 1 grudnia w jej domu stanęła imponująca, kilkumetrowa choinka. Zdjęciem cudownego drzewka projektantka podzieliła się z internautami.

Wiem! Wiem! 🙂 Jeszcze wcześnie. Ale na przekór wszystkiemu już jest. W tym roku po raz pierwszy czerwona. Podoba Ci się taka czy zielona?

Choinka od samego czubka aż do podłogi jest wystrojona w czerwone bombki w kilku rozmiarach oraz światełka w tym samym kolorze. Drzewko zaskakuje swoją nietypową formą. W jednym z komentarzy Joanna przyznała, że marzyła o tak bardzo oryginalnej choince. Nie zobaczymy tu bowiem świerkowych gałązek, lecz postrzępiony materiał. Jest stylowo i z rozmachem, czyli tak jak Przetakiewicz lubi najbardziej.

Fani nie mogą wyjść z podziwu nad urodą choinki Joanny. W komentarzach roi się od słów zachwytu. Śmiało można stwierdzić, że Joanna swoim pomysłem przyćmiła nawet dekoracje, jakie pojawiły się w domu Jennifer Lopez.


Joanna Przetakiewicz pokazała choinkę

Joanna Przetakiewicz pokazała choinkę

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pierwsze zdjęcie z sesji ślubnej

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pierwsze zdjęcie z sesji ślubnej

Joanna Przetakiewicz - nowe zdjęcia ze ślubu

Joanna Przetakiewicz - nowe zdjęcia ze ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×