Szukaj

Jennifer Lopez przystroiła dom na święta. Tak eleganckiej choinki jeszcze nie widzieliśmy

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez uwielbia biały kolor. Gwiazda w tym odcieniu postanowiła udekorować dom na święta. Trzeba przyznać, że eleganckie wnętrze robi ogromne wrażenie. 

Jennifer Lopez już od wielu lat jest jedną z najjaśniejszych gwiazd światowego show-biznesu. Wokalistka zbudowała na swoim nazwisku prawdziwe imperium. Nie tylko regularnie wydaje nowe hity i pojawia się na scenie, ale także cały czas angażuje się w kolejne projekty. Jest nie tylko znakomitą piosenkarką i aktorką. Śmiało możemy ją nazwać pierwszorzędną bizneswoman, bo cały czas bardzo umiejętnie powiększa swój i tak już spory majątek. Udało jej się stworzyć także kochającą się rodzinę i wychować dwójkę dzieci.

Dla artystki zdecydowanie najważniejszy jest jej rodzinny dom, co często pokazuje w social mediach. Chętnie dodaje kolejne zdjęcia, na których pokazuje, jak spędza czas ze swoimi dziećmi i ukochanym Alexem Rodriguezem. Udało im się stworzyć patchworkową rodzinę, która świetnie się dogaduje. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla wszystkich rodzin, dlatego Jennifer Lopez już postanowiła wprowadzić wszystkich domowników w odpowiedni nastrój.

Jennifer Lopez udekorowała dom na święta

W tym roku święta do większości domów zawitały zdecydowanie dużo wcześniej niż zazwyczaj. Ze względu na pandemię i związane z nią nieprzyjemne odczucia wiele osób chce nieco poprawić sobie humor świątecznymi dekoracjami. Na przykład Ania i Robert Lewandowscy postanowili sprawić wielką radość córce Klarze i już ich dom jest pełen pięknych ozdób. W salonie też pojawiło się pięknie ustrojone drzewko.

Teraz swój salon pokazała Jennifer Lopez. Nie od dzisiaj wiadomo, że gwiazda uwielbia biały kolor. Mówi się, że podczas koncertów cała jej garderoba musi być urządzona na biało. Dowodem na zamiłowanie do bieli jest zdjęcie świątecznych dekoracji. Na jednej z fotografii pokazała również swoją piękną mamę.

Wokalistka zdecydowała się na białą choinkę przystrojoną w bombki w tym samym kolorze. Białą sofę otaczają małe drzewka oświetlone delikatnym blaskiem lampek. Z boku widzimy kominek, na którym również znajdują się jasne dekoracje oraz ośnieżona girlanda ze świerku.

Trzeba przyznać, że świąteczny wystrój w domu J.Lo robi ogromne wrażenie. Piosenkarka postanowiła idealnie dopasować się do eleganckiego wnętrza i na potrzeby domowej sesji ubrała się cała na biało.


Jennifer Lopez pokazała choinkę

Jennifer Lopez pokazała choinkę

Jennifer Lopez pokazała choinkę

Jennifer Lopez pokazała choinkę

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w sesji świątecznej

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w sesji świątecznej

Dodaj komentarz

  • Weronika pisze:

    Obie z Mamą z naciągniętą za uszami skórą…leciałam kiedyś samolotem z N.Jorku do L.A.i leciała nim także JLo z sekretarką. Prawie nie miała biustu, miała 2 bardzo płaskie placuszki (było to latem), a teraz nagle ma biust nr 36…trele-morele…

  • Gość pisze:

    Trochę mdli od tej bieli, ale kobieta piękna.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×