Szukaj

Nowy dom Małgorzaty Rozenek. Pokazała dzieciom, dokąd się przeprowadzą. Imponująca willa skradła ich uwagę

Małgorzata Rozenek z rodziną

Małgorzata Rozenek z rodziną

Małgorzata Rozenek pokazała synom miejsce, w którym zamieszkają już za kilka miesięcy. Gwiazda niebawem przeprowadzi się do nowego domu. Jak będzie wyglądała willa, w której osiedli się z rodziną? Zobacz zdjęcia paparazzi.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pod koniec roku podjęli decyzję o wyprowadzce z Warszawy. Para rozpoczęła intensywne poszukiwania nowego domu. Ostatecznie przed Świętami Bożego Narodzenia udało im się znaleźć lokalizację, która spełnia ich niemałe oczekiwania. Padło na Konstancin – otoczone lasami miasto pod Warszawą.

Nowy dom Rozenek ma być spełnieniem jej marzeń. Każdy z domowników ma mieć swój pokój, a ona wymarzony duży ogród, który zaprojektuje według własnego uznania. Jako fanka przyrody gwiazda marzy o ogromnym, pełnym najróżniejszych kwiatów miejscu, którym będzie mogła cieszyć oko przez cały rok. 42-latka pomyślała także o gościach. Do ich dyspozycji będą dwie sypialnie i osobna łazienka. Znajdzie się również miejsce do pracy – przestronny gabinet, w którym każdy będzie mógł załatwić sprawy służbowe.

Według doniesień kolorowej prasy dom gwiazdy TVN ma mieć co najmniej 250 metrów kwadratowych. Posiadłość stanie na ogromnej działce, za którą Majdanowie musieli zapłacić ponad 1,5 miliona złotych.

Małgorzata Rozenek pokazała dzieciom, gdzie stanie ich nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już po raz drugi zostali sfotografowani przez paparazzi podczas oglądania działki, na której stanie ich rezydencja. Tym razem 42-latka zabrała ze sobą dzieci. Stanisław, Tadeusz i Henryk mieli okazję zapoznać się z okolicą, w której wkrótce spędzą kolejne lata swojego życia. Sądząc po uśmiechach na twarzach chłopców, otoczone lasami i zielonymi łąkami miejsce przypadło im do gustu.

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają działkę pod nowy dom

Nam z kolei spodobała się stylizacja gospodyni Rozenek cudnie chudnie. Gwiazda nawet w mroźny dzień wygląda jak z okładki żurnala. Tym razem miała na sobie swoją ulubioną srebrną, pikowaną kurtkę, pod którą skryła czarną stylizację – bluzę, grube legginsy i ocieplane buty. Ze względu na chłodną, zimową pogodę Rozenek włożyła czapkę i parę wełnianych skarpet. Niezbędne rzeczy spakowała w podręczną, czarną torbę Moschino ozdobioną pluszowym misiem – symbolem marki.

Modnie ubrana gwiazda, Radosław i jej dzieci z wielkim zaciekawieniem przyglądali się nie tylko zakupionej działce, ale też inwestycji po drugiej stronie ulicy. Biały, rozłożysty budynek z grafitowym dachem, ukończony w 2020 roku, kolorystycznie pasujący do pni otaczających go wysokich świerków, robi ogromne wrażenie. Niewykluczone, że równie okazale będzie prezentowała się willa Majdanów.

Zdjęcia w galerii.


Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z Heniem w Konstancinie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z Heniem w Konstancinie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×