Szukaj

Małgorzata Rozenek kupuje nowy dom. Niebywałe, jak będzie wyglądał. Lista wymagań gwiazdy robi wrażenie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek coraz poważniej myśli nad przeprowadzką. Niedawno gwiazda i Radosław Majdan oglądali podwarszawskie działki i wille. Jakie miejsca biorą pod uwagę?

Małgorzata Rozenek w tym roku po raz trzeci została mamą. Wraz z Radosławem Majdanem powitali na świecie synka, Henia. Perfekcyjna pani domu doskonale odnajduje się w nowej roli. Dzięki pomocy bliskich udaje jej się łączyć macierzyństwo z karierą zawodową, o czym co jakiś czas informuje internautów. Ostatnio sen z powiek spędzały jej przygotowania do świąt.

Na początku grudnia, gdy pochwaliła się nowym zdjęciem z dzieckiem. Choinka, która znajduje się w tle, zdecydowanie kradnie show. Gwiazda już nie może się doczekać pierwszego Bożego Narodzenia, które spędzi z najmłodszym synkiem:

Święta są dla mnie zawsze wyjątkową chwilą w roku. Uwielbiam atmosferę, która panuje wówczas w domu. Te święta będą bardzo wzruszające, bo po raz pierwszy spędzimy je z Heniem — komentowała gwiazda w rozmowie z Fleszem.

Małgorzata Rozenek z Heniem w świątecznych piżamach

Małgorzata Rozenek z Heniem w świątecznych piżamach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kupują nowy dom?

Flesz podawał, że tegoroczne Boże Narodzenie będzie wyjątkowe nie tylko przez fakt, że Rozenek i jej mąż zostali rodzicami. Podobno są to ostatnie święta, które spędzą w miejscu, w którym aktualnie mieszkają. Małgorzata i Radosław podjęli kluczową decyzję i rozglądają się za nowym domem. O szczegółach opowiedziała osoba z otoczenia pary:

Rozglądają się za nowym, większym domem. Ten, w którym mieszkają, jest pięknym, ale po narodzinach Henia brakuje w nim miejsca, a mały wkrótce będzie potrzebował swojego pokoiku.

Party dodaje, że małżonkowie już oglądają podwarszawskie działki i wille. Jednym z kluczowych wymagań jest fakt, by nowa posiadłość miała ogród:

Rozglądają się z Radkiem za działką albo za willą z dużym ogrodem, żeby chłopcy mieli przestrzeń do zabawy — donosi osoba z ich otoczenia.

Dwutygodnik jest przekonany, że Rozenek i Majdan chcieliby zamieszkać w okolicach Konstancina. Marzą o domu, który miałby od 250 do 300 metrów kwadratowych. Podobno pragną, by każdy z ich synów miał oddzielny pokój. W nowym mieszkaniu ma znaleźć się także sypialnia dla gości oraz gabinet do pracy:

Mają bardzo precyzyjne wymagania, więc niełatwo będzie im znaleźć gotową posiadłość — dodaje znajomy pary.

Na ten moment sami zainteresowani nie odnieśli się do tych informacji. Trzeba jednak przyznać, że lista ich wymagań robi wrażenie.


Małgorzata Rozenek z dziećmi w świątecznej sesji zdjęciowej

Małgorzata Rozenek z dziećmi w świątecznej sesji zdjęciowej

Małgorzata Roznek - świąteczne dekoracje

Małgorzata Roznek - świąteczne dekoracje

Małgorzata Roznek - świąteczne dekoracje

Małgorzata Roznek - świąteczne dekoracje

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  coreczka przydupasa kaczynskiego

 • Gość pisze:

  Ustawka przednia. Wyretuszowane nawet dzieci, tylko biedny Henio ubrany w piżamę

 • Gość pisze:

  Kogo to obchodzi a po co jej gabinet kim ona jest lekarzem,adwokatem co będzie robić tzw.gabinecie 🤣kobieto jesteś żałosna ,śmieszna ,gdzie jest urząd skarbowy

 • Gość pisze:

  Nie daję rady patrzeć n na tą podrubę i jako mężczyzna robiłem różne rzeczy ale znałem Radka i to co on wyprawiał do jest nie do zamieszczenia powiem krótko wszystko co się ruszało wszystko i gdyby nie Gośki kasa nic by się nie zmieniło ale on wie teraz co robi to cwaniaczek proszę mi wierzyć kiedyś się z nim spodkałempo ślubie z Boską to aż mu ślepia latały za laskami..ech szkoda pisać Wesołych….

 • Gość pisze:

  W końcu bo i tak dziwne ze tyle lat mieszkaja u radzia w mieszkaniu .Swoja drogą ciekawe gdzie jakoes mieszkanie malgośki jest

 • Gość krysia pisze:

  Ja już nimi rzygam!!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×