Szukaj

Joanna Przetakiewicz zaprezentowała suknię ślubną w pełnej okazałości. Kosztowała fortunę. Kto ją zaprojektował?

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz pokazała przepiękną suknię ślubną w pełnej okazałości. Kto odpowiada za projekt? Internauci są zachwyceni.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens początkowo ukrywali swój związek. Chociaż kolorowa prasa donosiła, że są razem, bardzo długo nie potwierdzali tych informacji. Gdy jednak przestali spotykać się w tajemnicy, zaczęli się pojawiać na branżowych imprezach, a także publikować zdjęcia w social mediach.

Przetakiewicz i Rooyens niedawno zalegalizowali swój związek. W otoczeniu rodziny i przyjaciół tę szczególną okazję świętowali w bajkowej scenerii Grecji. Nie brakowało pięknych dekoracji, a także kreatywnych prezentów. Taki dla nowożeńców przygotowała Kayah, o czym pisaliśmy tutaj.

Joanna Przetakiewicz: suknia ślubna. Kto ją zaprojektował?

Projektantka jeszcze przed weselem zapewniała, że będzie mieć dwie kreacje. Jedną stworzyła sama, druga to projekt innego, znanego twórcy:

Będę miała dwie suknie. Pierwszą sama zaprojektowałam pod szyldem mojej marki La Mania, druga natomiast będzie… sprowadzana od innego projektanta. Którego? To tajemnica — komentowała Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Party.

Joanna bardzo długo trzymała w tajemnicy, kto stworzył jej wymarzoną, ślubną kreację. Ten sekret zdradziła w czwartkowy wieczór, gdy na Instagramie opublikowała nowy filmik. Tańczy przed kamerą, prezentując niemal każdy detal sukni, w której bawiła się na swoim weselu. W opisie zdradziła długo skrywany sekret, ujawniając, że wybrała model stworzony przez Valentino:

Thank you @maisonvalentino for the dream dress ♥️ #wedding #weddingdress #lovebrand #love

Kadr zachwyca internautów. W komentarzach nie szczędzą komplementów pod adresem panny młodej i jej sukni:

  • Jak dziewczynka. Suknia cudna, ale właścicielka jeszcze cudniejsza.
  • Przepiękna, jak Ty to robisz?
  • Ale śliczna kreacja. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i męża na nowej drodze życia. Jesteście dla siebie stworzeni.
  • Nie mogę się napatrzeć. Cudowna suknia.
  • Wyglądasz w niej bardzo dziewczęco.

Chociaż suknia do Valentino jest dobrze znana fanom Joanny, nie jest jedyną, którą miała na sobie podczas ślubu. Dawid Woliński pokazał kolejną kreację, w którą była ubrana projektantka. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Joanna Przetakiewicz pokazała suknię ślubną

Joanna Przetakiewicz pokazała suknię ślubną

Joanna Przetakiewicz pokazała suknię ślubną

Joanna Przetakiewicz pokazała suknię ślubną

Joanna Przetakiewicz pokazała suknię ślubną

Joanna Przetakiewicz pokazała suknię ślubną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×