Szukaj

Dawid Woliński wrzucił zdjęcia z wesela Joanny Przetakiewicz. Pierwszy raz widzimy ją w drugiej sukni ślubnej

Dawid Woliński i Joanna Przetakiewicz

Dawid Woliński i Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz podczas najważniejszego dnia w swoim życiu zaszalała z kreacjami. Właścicielka domu mody miała aż dwie suknie ślubne. Jedną z nich właśnie pokazał Dawid Woliński. Jest zjawiskowa!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w minioną sobotę powiedzieli sakramentalne tak. Zakochani zdecydowali się na małżeństwo po trzech latach związku. Właścicielka domu mody La Mania i producent telewizyjny oprócz skromnej uroczystości w domu w Warszawie zdecydowali się także urządzić przyjęcie, jak z bajki. W tym celu razem ze swoimi gośćmi udali się do Grecji. Zdjęcia i krótki filmik z bajkowej scenerii świeżo upieczona panna młoda zamieściła na swoim Instagramie.

Do ołtarza, przy którym czekał na nią Rinke poprowadzili ją jej trzej synowie. Nie zabrakło przepięknej scenerii i całego morza balonów i ozdób. Jednak najpiękniejsza tego dnia była oczywiście panna młoda.

Joanna Przetakiewicz w drugiej sukni ślubnej

Uwagę internautów skupiła oczywiście suknia ślubna Joanny. Długa, dopasowana w talii, była kwintesencją kobiecości. Biała kreacja posiadała nadrukowane wzory na całej długości. Zakończenie rękawów żółtymi dodatkami sprawiły, że wyglądała niezwykle oryginalnie. Zdjęcia z wesela zrobiły furorę w sieci. Jak przystało na prawdziwą gwiazdę, nie była to jedyna sukienka, którą tego wieczoru miała na sobie projektantka. Joanna po przysiędze przebrała się w kolejną kreację. Pierwszy raz mogliście zobaczyć ją na naszym portalu. Teraz tę kreację w całej okazałości pokazał także projektant Dawid Woliński, który zapozował na zdjęciu razem z parą młodą.

W końcu powiedzieli „tak”. @joannaprzetakiewicz & @rinkerooyens wspaniała celebracja miłości i wzajemnego wsparcia, a wszystko jak z baśni.

Projektantka ma na sobie długą białą suknię wiązaną na szyi, jednak jest ona zupełnie inna, niż ta, którą miała w dniu swojego ślubu. Cała kreacja ozdobiona jest licznymi frędzlami. Widzimy, że zdecydowała się także na spore rozcięcie, które wyeksponowało jej niezwykle zgrabne nogi. Joanna dyskretnie kusiła także dekoltem, który znajdował się na plecach. Na jej stopach błyszczały przepiękne srebrne szpilki. Trzeba przyznać, że w obydwu swoich ślubnych kreacjach wyglądała zjawiskowo.


Joanna Przetakiewicz i Dawid Woliński

Joanna Przetakiewicz i Dawid Woliński

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens i Dawid Woliński

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens i Dawid Woliński

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pierwsze zdjęcie z sesji ślubnej

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pierwsze zdjęcie z sesji ślubnej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×