Joanna Opozda i Antek Królikowski komentują powrót do siebie. Przyłapano ich na drugim końcu Polski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski wybrali się na wspólny urlop w góry, o czym poinformował jeden z tabloidów. Czyżby byli partnerzy dali sobie drugą szansę?

Joanna Opozda i Antek Królikowski zaczęli się spotykać w zeszłym roku. Długo nie ukrywali swojej relacji. Razem pojawiali się na branżowych imprezach, co było szeroko komentowane w prasie, pokazywali wspólne zdjęcia w social mediach. Tworzyli piękny duet i nic nie zapowiadało, by nie miał on przetrwać.

Sporo zmieniło się w grudniu. To właśnie wtedy Joanna Opozda poinformowała, że rozstała się z Antkiem Królikowskim. By uciąć wszelkie spekulacje, wydała oświadczenie. Podkreśliła w nim, że byłemu partnerowi życzy wszystkiego, co najlepsze:

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Na słowa gwiazdy zareagował także sam zainteresowany, który podkreślił, że nie chce wypowiadać się na temat rozstania.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wrócili do siebie?

Czyżby Joanna i Antek postanowili dać sobie drugą szansę? Niedawno informator Pudelka donosił, że Królikowski pojawia się w okolicach domu byłej partnerki i stara się ją odzyskać. Wtorkowe wydanie Faktu podaje, że aktorzy zdecydowali się na wspólny wyjazd w góry. Podobno wypoczywają w Zakopanem, gdzie rozkoszują się urokami zimy. Tabloid donosi, że byli partnerzy spędzają sporo czasu na świeżym powietrzu, gdzie poświęcają się zimowym aktywnościom:

Para wyjechała bowiem w Tatry, gdzie Joanna szaleje na desce snowboardowej, a Antek na nartach – czytamy w Fakcie.

Czy wspólny urlop jest dowodem na to, że wrócili do siebie? Gdy dziennikarze zapytali o to Królikowskiego, w odpowiedzi usłyszeli:

Nie komentuję tego.

Joanna na pytania o związek z Antkiem reaguje bardzo podobnie. Gdy Twoje imperium poprosiło ją o wypowiedź, aktorka odparła jedynie:

Pozostawię to bez komentarza.

To jednak nie koniec rewelacji. Super Express twierdzi, że w ten weekend Antek Królikowski został sfotografowany przez paparazzi, gdy wychodził z mieszkania pięknej aktorki. Pomagał jej w domowych obowiązkach, m.in. wynosząc śmieci. Sami zainteresowani ponownie nie wypowiedzieli się na ten temat.


Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Joanna Opozda i Antek Królikowski na imprezie butiku online

Joanna Opozda i Antek Królikowski na imprezie butiku online

Komentarze

  • Gośćmaria pisze:

    Szkoda tej Joanny Opozdy. Królikowski i tak będzie ją zdradzał..to jest mężczyzna egoistą. Zostawił Asię dla poprzedniej miłości ale Dąbrowska była mądrzejsza. Wrócił do Opozdy… A ta głupia go przyjęła?????

  • Miodynka pisze:

    Joasia to śliczna, naturalna dziewczyna. Życzę powodzenia.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×