Szukaj

Polsat ujawnia coraz mocniejsze nazwiska! W „Tańcu z gwiazdami” zatańczy bardzo znana wokalistka! Reni Jusis ma sporą konkurencję!

Taniec z gwiazdami  już jesienią powróci na ekrany telewizorów. By podkręcić atmosferę oczekiwania, produkcja od pewnego momentu powoli ujawnia uczestników. Zobacz, kto tym razem dołączył do rywalizacji. 
Taniec z gwiazdami - Reni Jusis

Taniec z gwiazdami - Reni Jusis

Taniec z gwiazdami, to jeden z popularniejszych show, który od lat bawi uczestników i widzów. To właśnie oni z utęsknieniem wyczekują na dziesiątą edycję programu, która na ekranach telewizorów pojawi już jesienią. Na kilka tygodni przed startem telewizyjnego show, produkcja ujawnia nowych uczestników.

W piątkowy wieczór okazało się, że na parkiecie swoje taneczne umiejętności zaprezentuje Joanna Lazer, czyli słynna Ruda z zespołu Red Lips. O tym, że wokalistka dołączyła do występujących, poinformowano na profilu na Instagramie programu. To tam umieszczono jej zdjęcie, pod którym zawarto krótką biografię:

RUDA Joanna Lazer z Red Lips @redlipsmusic. Wokalistka, autorka tekstów, producentka (…).Dynamit na scenie. Czy będzie równie energetyczna na parkiecie?

Wiadomość ta bardzo ucieszyła fanów programu, którzy w komentarzach nie ukrywali swojej radości z całej tej sytuacji:

  • Już 2 osoba, której będę kibicować!
  • Ten sezon Tańca z Gwiazdami będzie najlepszy. Same fajne osoby będą 🙂
  • Takkk. Już nie mogę się doczekać.
  • Wow, powodzenia kochana.
  • Wszystko okaże się we wrześniu.
  • To będzie mocna edycja.

Dodajmy, że Taniec z gwiazdami nie będzie debiutem wokalistki w programach rozrywkowych. Wcześniej występowała także m.in. w programie Twoja twarz brzmi znajomo, a także Must be the Music.

Joanna Lazer – kim jest? 

Joanna Lazer to znana wokalistka, a także autorka tekstów. Zanim jednak związała się z muzyką, była modelką. W 2010 roku wraz z Łukaszem Lazerem założyli grupę Red Lips. W 2011 roku wzięli udział w pierwszej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka. Dotarli do półfinałów. Dwa lata później wylansowali przebój To, co nam było. Na swoim koncie mają takie hity jak Czarne i białe czy Zanim odejdziesz. 

 

Zobacz: Wielkie zmiany w życiu Barbary Kurdej-Szatan. Przez „Taniec z gwiazdami” zniknie z „M jak miłość”?

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” wskrzesi zapomnianą celebrytkę?! Wyciekło nazwisko pierwszej gwiazdy show!


Joanna Lazer Red Lips w Tańcu z gwiazdami

Joanna Lazer Red Lips w Tańcu z gwiazdami

Joanna Lazer - Red Lips

Joanna Lazer - Red Lips

Joanna Lazer - Ruda

Joanna Lazer - Ruda

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×