Joanna Kurska na zimowym spacerze z dziećmi. Anna Klara ma zaledwie kilka miesięcy, a już doczekała się pierwszych nart

Joanna Kurska

Joanna Kurska

Joanna Kurska wybrała się z dziećmi na zimowy spacer. Nie straszny jej mróz ani śnieg. Żona prezesa TVP zastosowała w wózku córki sprytny patent. To się nazywa pomysłowość. 

Joanna Kurska w tym roku po raz kolejny została mamą. Na świat przyszła jej córeczka Anna Klara Teodora, która z miejsca stała się oczkiem w głowie zapatrzonych w nią rodziców. Jacek Kurski przy najmłodszym dziecku zdecydowanie przeżywa drugą młodość i chętnie dzieli się kolejnymi zdjęciami z ukochaną żoną i dziewczynką. Internauci za każdym razem entuzjastycznie reagują na to, co udostępnia w sieci i nie szczędzą komplementów pod adresem szczęśliwych rodziców i ich pociechy. Niezwykle wzruszający kadr, na którym prezes TVP uwiecznił, jak jego żona karmi piersią, wywołał prawdziwą euforię.

Dumni rodzice są bardzo łaskawi dla fanów i chętnie dzielą się kolejnymi zdjęciami swojej pociechy. Pierwszymi ujęciami wymarzonej córeczki pochwalili się tuż po wyjściu ze szpitala. Nie dało się nie zauważyć, że jej mama natychmiast po porodzie była w znakomitej formie.

Joanna Kurska na spacerze z córką

Joanna Kurska błyskawicznie po narodzinach córeczki wróciła do figury sprzed porodu. Żona prezesa TVP chętnie towarzyszyła mężowi podczas oficjalnych wydarzeń, gdzie zachwycała stylizacjami. Gdy małżonkowie pozowali na czerwonym dywanie, wszystkie aparaty były skierowane tylko na nich. Najwięcej czasu Kurscy poświęcają jednak swojej kilkumiesięcznej córeczce. Minione święta Bożego Narodzenia były pierwszymi, które spędzili w powiększonym gronie. Rodzice zadbali o to, aby Klara mogła cieszyć się tymi ważnymi chwilami.

Tegoroczne Boże Narodzenie było pierwszym od kilku lat, w którym mogliśmy cieszyć się prawdziwą śnieżną aurą i mroźną temperaturą. Od kilku dni cała Polska pokryta jest białym puchem, co wyjątkowo cieszy dzieci, ale sprzyja też rodzinnym spacerom. Na taki postanowiła wybrać się też Joanna Kurska z córeczką oraz starszym synem Filipem.

Joanna Kurska na spacerze z dziećmi

Joanna Kurska na spacerze z dziećmi

Chłopiec dumnie prowadził po śniegu wózek z młodszą siostrą, a sprawę zdecydowanie ułatwiły zamontowane zamiast przednich kół narty. Jest to model wózka, który szczególnie upodobały sobie polskie gwiazdy, który dla Klary kupił jej tata. Małżonkowie mieszkają w domu na obrzeżach Warszawy, a pięknie zalesione tereny sprzyjają rodzinnym wyprawom. Już za kilka dni taka wersja wózka przyda im się znacznie bardziej, ponieważ wszyscy razem wybiorą się do Zakopanego, gdzie spędzą sylwestra razem z widzami TVP, podczas koncertu pełnego gwiazd.

Oboje uwielbiają stolicę Tatr, mają tam masę przyjaciół, romantyczne wspomnienia z każdego pobytu i doskonale jeżdżą na nartach. Nie bez znaczenia jest fakt, że Sylwester Marzeń, który za prezesury Jacka Kurskiego odbywa się w Zakopanem i notuje rekordowe wyniki, zawsze deklasuje konkurencję.

Na podobny patent wpadł także piłkarz reprezentacji Polski, Bartosz Bereszyński, który również zamontował narty do wózka spacerowego.

Więcej zdjęć ze spaceru Joanny Kurskiej z dziećmi zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba pomysł z nartami zamontowanymi przy wózku?


Joanna Kurska na spacerze z dziećmi

Joanna Kurska na spacerze z dziećmi

Joanna Kurska na spacerze z dziećmi

Joanna Kurska na spacerze z dziećmi

Joanna Kurska na spacerze z dziećmi

Joanna Kurska na spacerze z dziećmi

Komentarze

 • Gość pisze:

  A Teodora nie dojechała ?!

 • Gość pisze:

  W TVP takich katolików fanatyków nie brakuje. Wiara na ustach, na mszy codziennie, krzyże na szyjach a w czynach, zupełnie co innego, obsługa, fałsz, kłamstwo. Szambo nie miejsce dla normalnych ludzi.

  • Gość Piękna Nieznajoma pisze:

   Wiesz co a ty to chyba jesteś najlepszym człowiekiem pod słońcem , gdyby obłuda i pycha jaką jesteś napełnioną latała by jak gołębica.

  • Gość pisze:

   Wiesz co a ty to chyba jesteś najlepszym człowiekiem pod słońcem , gdyby obłuda i pycha jaką jesteś napełnioną latała by jak gołębica.

 • Stańczyk pisze:

  a co u dzieci pozamałżeńskich z pierwszego małżeństwa? co u pierwszej unieważnionej żony? czy będzie druga pierwsza komunia u Klary? Suweren ma więcej pytań, ciemny lud każdą odpowiedz kupi.

 • Gość Bożena pisze:

  Wy wszyscy obrzydliwi hejterzy opłacani przez PO życzę wam abyście się zatruli własnym jadem na ten nowy rok.