Joanna Kurska karmi piersią maleńką córeczkę. Prezes TVP zrobił niesamowicie rozkoszne zdjęcie

Jacek Kurski, Joanna Kurska

Jacek Kurski, Joanna Kurska

Jacek Kurski cieszy się każdą chwilą spędzoną z żoną i córką. Ostatnio zrobił bajeczne zdjęcie Joannie, gdy karmiła piersią maleńką Anię Klarę Teodorę. Można się rozpłynąć od samego patrzenia.

Odkąd na świat przyszło najmłodsze dziecko Jacka Kurskiego – Anna Klara Teodora, prezes TVP przeżywa drugą młodość i ma ogromny przypływ sił witalnych. Dzięki temu z powodzeniem łączy pracę zawodową z rolą ojca. W ostatni weekend rzucił wszystkie swoje zobowiązania i został w domu, by zajmować się chorą żoną i córeczką.

Na profilu w serwisie społecznościowym Kurski w niedzielę zamieścił taki oto wpis:

Dziewczyny złapały jakiegoś wirusa (na szczęście nie covid). Bardzo żałujemy, że nie możemy wyjść z domu. Pozdrawiamy, wspieramy i łączymy się w modlitwie z Narodowym Marszem Życia i Rodziny, który przechodzi właśnie przez Warszawę. Do zobaczenia za rok!

Joanna Kurska karmi piersią. Piękne zdjęcie zrobił prezes TVP

Do krótkiego komunikatu, pod którym przyjaciele zaczęli przekazywać życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Joanny, prezes dołączył wyjątkowe zdjęcie, na którym widać, jak jego ukochana karmi piersią córkę. Intymna chwila, ale pokazana z dużą klasą.

Fotka musiała spodobać się Joannie, bo i ona zamieściła ją w sieci i od razu pojawiło się pytanie, kto ją zrobił.

To zakochany mój mąż robi na takie fotki – zdradziła Joanna.

Kurski nie tylko robi dobre zdjęcia żony (ostatnio świetnie uchwycił jej zgrabne nogi podczas zabawy z córką), potrafi też usypiać małą Teodorę i godzinami nosić ją na rękach. Zdarza się, że jej śpiewa, a ona to uwielbia.

Jackowi podoba się to, że córka od małego ma silny charakter i domaga się obecności tylko mamy i taty. Razem z Joanną lubi nazywać ją Teodorą, bo to imię najbardziej oddaje jej osobowość – mówi Jastrząb Post znajomy rodziny.

Kurski podziwia żonę za to, że poświęciła karierę zawodową i została w domu, by dziecko czuło się bezpieczne. Na prezentacji ramówki TVP zaznaczył nawet, że to dzięki Joannie udaje mu się odnosić sukcesy w pracy i w domu.

O wszystkim decyduje kobieta. Jeśli jest mocna w sensie osobowości i charakteru i jest zdolna do poświęcenia się przy mężczyźnie – a taką trafiłem w osobie mojej żony – to wtedy mężczyzna może to udźwignąć. Sam nie byłbym w stanie. Wszystko dzięki Joannie – zdradził.

Piękne zdjęcie karmiącej Joanny Kurskiej w galerii, a poniżej nasz wywiad z Jackiem o życiu rodzinnym.


Joanna Kurska karmi córkę piersią

Joanna Kurska karmi córkę piersią

Jacek Kurski z żoną

Jacek Kurski z żoną

Jacek Kurski z córką

Jacek Kurski z córką

Komentarze