Joanna Kurska spaceruje z córeczką i kusi zgrabnymi nogami. Patrzymy na wózek – to model z najwyższej półki

Joanna i Jacek Kurscy z córką

Joanna i Jacek Kurscy z córką

Joanna Kurska pokazała zdjęcia ze spaceru z córeczką. Możemy też zobaczyć jej męża, prezesa TVP, który z niesamowitą czułością opiekuje się swoją maleńką pociechą. Co za rozkoszne kadry.

Kto by przypuszczał, że Joanna Kurska, żona prezesa TVP, po urodzeniu córki Anny Klary Teodory stanie się tak aktywna w internecie, jak znane gwiazdy. Wygląda na to, że wrzucając zdjęcia do sieci, Kurska zdradza znajomym, co u niej słychać, i że urlop macierzyński to nie tylko pieluchy i karmienie piersią – zdarzają się też romantyczne spacery, a nawet randki z mężem!

Joanna Kurska na spacerze z córeczką

W ostatnim czasie, na profilu Joanny pojawia się seria zdjęć z wakacji a pod nimi lawina komentarzy i gratulacji od znajomych. Widać na nich, jak Jacek Kurski bawi się z córką i Joannę, która pokazuje na trawie zgrabne i opalone nogi. Jest też kilka fotek z romantycznego spaceru polną drogą. Uwagę przykuwa luksusowy wózek, w którym młoda mama wozi swoją pociechę – to model za ponad 10 tysięcy złotych. Ania od pierwszych miesięcy życia opływa w luksusy.

To głównie Jacek robi żonie zdjęcia i a potem pokazuje je znajomym. Namówił Joannę na to, by spędziła całe niemal wakacje z dala od Warszawy i kiedy tylko może odwiedza ją z dziećmi. Oboje cenią sobie czas spędzany wśród przyrody i święty spokój – mówi nam osoba związana z TVP.

Jak udało nam się dowiedzieć, Kurski ostry i stanowczy w pracy, w domu zamienia się w czułego ojca i męża. Kąpie małą Annę Klarę, a nawet czyta jej książeczki przed snem (sam pochłania mnóstwo książek). Bardzo dba też o trójkę swoich dzieci z poprzedniego związku, a o synów Asi troszczy się, jak o własne dzieci. Nigdy nie zapomina też o Joannie i to z jej zdaniem liczy się zawsze najbardziej.

Zobacz, jak Jacek Kurski odbierał żonę i córeczkę ze szpitala – archiwalne nagranie:


Joanna Kurska z córką na spacerze

Joanna Kurska z córką na spacerze

Joanna Kurska z córką na spacerze

Joanna Kurska z córką na spacerze

Wózek córki Jacka Kurskiego

Wózek córki Jacka Kurskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×