Mamy polską Meghan Markle! Żona Jacka Kurskiego odtworzyła stylizację księżnej sprzed 2 lat. Wyglądają identycznie

Joanna Kurska jak Meghan Markle

Joanna Kurska jak Meghan Markle

Joanna Kurska razem z mężem Jackiem pojawiła się na gali Konkursu Chopinowskiego. Postawiła na prostą stylizację, którą dwa lata wcześniej miała na sobie Meghan Markle. Zobaczcie zdjęcia. 

Jacek Kurski swoją żonę Joannę poznał w 2016 roku. Zakochani spotkali się podczas wspólnej pracy w TVP. Niemal natychmiast zrodziło się między nimi uczucie. Nie zamierzali długo zwlekać z założeniem rodziny i w pierwszej kolejności sformalizowali związek. Dwukrotnie powiedzieli sobie tak. Najpierw spotkali się w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie w 2018 roku dopełnili wszelkich formalności, a 18 lipca 2020 roku stanęli przed ołtarzem. Pod koniec marca na świecie pojawiła się ich córeczka Klara Teodora. Narodziny dziewczynki były sporym wydarzeniem.

Chociaż nawet podczas ciąży żona prezesa TVP towarzyszyła mu podczas branżowych wydarzeń, po narodzinach pociechy postanowiła zrobić sobie krótką przerwę w bywaniu na salonach. Dopiero latem zaczęła znowu pojawiać się u boku Jacka Kurskiego, a sporadycznie towarzyszyła im także maleńka córeczka, która całkowicie skradła ich serca.

Joanna Kurska na Konkursie Chopinowski niczym Meghan Markle

Joanna i Jacek Kurski w czwartkowy wieczór pojawili się jako jedni z gości na uroczystej gali wręczenia nagród i koncertu laureatów XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Na wydarzeniu obecna była także para prezydencka, a Pierwsza Dama – Agata Duda, jak zwykle zachwyciła kreacją. Na ten wieczór wybrała bladoróżową sukienkę mieniącą się złotymi aplikacjami.

Uwagę fotoreporterów przyciągała również Joanna Kurska, która znana jest z doskonałego gustu i wyrafinowanej elegancji. Minionego wieczoru postawiła na klasyczne kolory, czyli czerń i biel. Miała na sobie długą spódnicę z rozcięciem i wysokim stanem podkreślającym talię, do której dobrała śnieżnobiałą koszulę z szerokimi rękawami zakończonymi szerokim mankietem.

W tym wypadku nie da się nie wspomnieć o bliźniaczo podobnej stylizacji, jaką w lutym 2019 roku Meghan Markle wybrała na galę Endeavour Fund Awards w Draper’s Hall w Londynie. Księżna oczekiwała wówczas na narodziny swojego pierwszego dziecka i była w zaawansowanej ciąży towarzysząc księciu Harry’emu podczas wykonywania obowiązków względem monarchii.

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia Joanny Kurskiej, a także Meghan Markle. Która z nich Waszym zdaniem wygląda lepiej w tym zestawieniu?


Jacek Kurski, Joanna Kurska na gali finałowej Konkursu Chopinowskiego

Jacek Kurski, Joanna Kurska na gali finałowej Konkursu Chopinowskiego

Meghan Markle i książę Harry na Endeavour Fund Awards

Meghan Markle i książę Harry na Endeavour Fund Awards

Jacek Kurski, Joanna Kurska na gali finałowej Konkursu Chopinowskiego

Jacek Kurski, Joanna Kurska na gali finałowej Konkursu Chopinowskiego

Komentarze