Joanna Koroniewska pręży się w koronkowej bieliźnie. Jednak to stylowe wnętrze łazienki wygrywa w walce o uwagę

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska pręży się w koronkowej bieliźnie. To prezent od męża. My jednak rozglądamy się po łazience. Jakie stylowe wnętrze!

Joanna Koroniewska podczas pandemii znalazła świetny sposób na to, jak pozostać w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Razem z Maciejem Dowborem stworzyła cykl Domówka u Dowborów, podczas której przeprowadzają rozmowy z gwiazdami. Jakiś czas temu małżonkowie ruszyli także z własnym kanałem na YouTube – Dowbory Be Happy. Pomysły te okazały się strzałem w dziesiątkę. Poczucie humoru pary, naturalność i ich żartobliwe słowne przepychanki spowodowały, że zyskali ogromną rzeszę fanów.

Oprócz tego oboje realizują się w swoich zawodach, a także wychowują dwie córki: Janinę i Helenę.

Joanna Koroniewska to nie tylko uwielbiana przez widzów aktorka, której wielką sławę przyniosła rola w M jak miłość, ale też autorytet dla wielu młodych mam. Regularnie dzieli się w sieci swoimi spostrzeżeniami na temat problemów, z jakimi na co dzień borykają się kobiety. Z jej trafnymi obserwacjami utożsamiają się tysiące Polek.

Aktorka nie waha się poruszać także trudnych tematów. Kiedy zapadł niekorzystny kobiet wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji, nie tylko zabrała na protest swoją starszą córkę, ale zdobyła się także na bolesne wyznanie – wyjawiła, że osiem razy była w ciąży.

Joanna Koroniewska prezentuje koronkową bieliznę w stylowej łazience

Tym razem jednak Joanna postanowiła pochwalić się w sieci prezentem, jaki zrobił jej Maciej Dowbor. Jak to u niej na Instagramie bywa, zrobiła to w żartobliwy sposób. Zapozowała w łazience i wyznała, że ma wrażenie, iż jej małżonek chyba jednak postanowił obdarować samego siebie.

Patrząc na to, jak wygląda Joasia w koronkowy komplecie bielizny, można się zgodzić z jej słowami.

Dowbor zrobił mi prezent – a może inaczej… Dowbor zrobił SOBIE prezent ze mną w roli głównej!!

Też Wam się zdarza dostawać takie podarunki ? Wybieramy coś dla kogoś, a finalnie wychodzi na to, że w sumie to zrobiliśmy to dla siebie?! (…) – napisała.

Internauci zachwycili się pięknym podarunkiem i tym, jak świetnie prezentuje się w koronkach zgrabna Koroniewska. My jednak korzystamy z okazji i zaglądamy do wnętrza.

Łazienka robi wrażenie. Białe kafle, wolnostojąca wanna na ozdobnych nogach. Duża przestrzeń, wielkie okno osłonięte firanami i kotarami powodują, że miejsce to raczej salon kąpielowy.

Jak wam się podoba?


Joanna Koroniewska pokazała łazienkę

Joanna Koroniewska pokazała łazienkę

Joanna Koroniewska - czy jest na coś chora?

Joanna Koroniewska - czy jest na coś chora?

Joanna Koroniewska - czy jest na coś chora?

Joanna Koroniewska - czy jest na coś chora?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×