Śliczna Jessica Mercedes uwiodła młodziutkiego muzyka! Ich namiętne popisy na środku ulicy show-biznes zapamięta na długo!

Jessica Mercedes i Kuba Karaś są parą

Jessica Mercedes i Kuba Karaś z The Dumplings mają romans! Para została przyłapana przez paparazzi w trakcie ulicznego, namiętnego show wieczorową porą! To musi być miłość!

Jessica Mercedes ma na swoim koncie popularnego bloga, kilka kampanii reklamowych, operację szczęki i związek, który właśnie przeszedł do przeszłości. Okazuje się, że obecnie w sercu blogerki szczególne miejsce zajmuje nowy partner. Mercedes swojego ukochanego prawdopodobnie poznała na warszawskich salonach, bowiem jest nim Kuba Karaś z odkrytego przez Łukasza Jakóbiaka zespołu The Dumplings, którego twórczość doskonale znają fani muzyki alternatywnej.

Zobacz: Młody wokalista oburzony zachowaniem Marcina Prokopa: “To było zabawne?”. Sytuację próbowała uratować Magda Mołek: “Myślę, że…”

26-letnia Jessica z nowym, młodszym o trzy lata kochankiem, została przyłapana przez paparazzi w środku nocy na jednej z najczęściej uczęszczanych przez stołeczną młodzież ulic. Para najpierw imprezowała ze znajomymi, a następnie odeszła na bok, gdzie mogła przez chwilę pobyć ze sobą sam na sam. Wówczas wybuchła prawdziwa eksplozja namiętności!

Serwis Plotek opublikował zdjęcia, na których Mercedes i Karaś namiętnie całują się, przytulają i obmacują. Zakochani raczej nie spodziewali się, że kilka metrów dalej, w chaszczach, czyha na nich zwinny paparazzi, który z niezwykłą precyzją fotografował każdy ruch ich dłoni i warg.

Na razie Jessica nie skomentowała zdjęć, które raczej nie wymagają żadnego komentarza. Gratulujemy miłosnych uniesień, a przy okazji przypominamy jedno z pierwszych zdjęć Jessiki i Kuby, jakie trafiło do sieci 23 maja. Czy już wtedy zaczęło między nimi iskrzyć?

Zobacz: Jessica Mercedes na ślub swojej matki włożyła szałową cukierkową mini z H&M! Wyglądała jak Kendall Jenner!

Zobacz: Koszmarna wpadka na pokazie Zienia! Wszyscy zobaczyli koronkowe majtki młodej gwiazdy!

Zobacz: Oburzona Kinga Rusin komentuje zdjęcia Jessiki Mercedes! Dziennikarka nie wytrzymała


Jessica Mercedes i Kuba Karaś są parą

Jessica Mercedes i Kuba Karaś są parą

Jessica Mercedes zaliczyła wpadkę na pokazie Macieja Zienia

Jessica Mercedes zaliczyła wpadkę na pokazie Macieja Zienia

Kuba Karaś z The Dumplings obrażony na Marcina Prokopa

Kuba Karaś z The Dumplings obrażony na Marcina Prokopa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×