Jennifer Lopez i Ben Affleck dali sobie niezwykły wyraz miłości. To zwiąże ich ze sobą nawet bardziej niż małżeństwo!

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych par światowego show-biznesu. Z okazji walentynek zrobili coś pięknego i szalonego. To prawdziwy dowód miłości. 

Jennifer Lopez i Ben Affleck niemal dwie dekady byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Razem pojawiali się na branżowych imprezach i chętnie pozowali na czerwonym dywanie. Szybko oznajmili, że są zaręczeni i szykują się do sformalizowania. Na krótko przed ślubem poinformowali, że odwołują ceremonię. Dla fanów był to prawdziwy cios, a drogi aktora i wokalistki rozeszły się na wiele lat.

Każde z nich ułożyło sobie życie na nowo. Zarówno Ben wszedł w kolejny związek, jak i Jennifer. Doczekali się też dzieci, ale dwa lata temu ich uczucie wybuchło na nowo. Piosenkarka już miała brać ślub z Alexem Rodriguezem, jednak jej plany pokrzyżowała pandemia. Gwiazda zakończyła związek z baseballistą, a u jej boku niemal natychmiast znowu pojawił się Ben.

Powrót ich pięknej miłości wywołał euforię wśród fanów. Tym razem para nie zwlekała ani z zaręczynami, ani ze sformalizowaniem związku. W zeszłym roku odbyły się aż dwa śluby. Pierwszy z nich wzięli w Las Vegas, a kolejny znacznie bardziej huczny w posiadłości Bena. Teraz dali sobie kolejny wyraz miłości.

Jennifer Lopez i Ben Affleck uczcili walentynki bliźniaczymi tatuażami

Dzień zakochanych to prawdziwe święto również w show-biznesie. Znani i lubiani chętnie pokazywali jak spędzają ten czas razem ze swoimi drugimi połówkami. Instagram zalała prawdziwa fala romantycznych zdjęć i relacji.

Wyjątkowo ten czas spędzili także J.Lo i jej mąż. To były ich pierwsze walentynki jako małżonków. Najpierw zakochani wybrali się na romantyczną kolację, w czasie której sfotografowali ich paparazzi.

Nie był to jednak koniec atrakcji tego wieczoru. Wokalistka i aktor postanowili dać prawdziwy wyraz swoich uczuć nieco później. Wieczorem opublikowali w social mediach tatuaże, które są dowodem ich wielkiej miłości. Jen ma na żebrach znak nieskończoności z inicjałami swoimi i Bena, a jej mąż postawił na dwie krzyżujące się strzały.

Tatuaże, które zrobili małżonkowie, zobaczycie w naszej galerii.


Jennifer Lopez tatuaż

Jennifer Lopez tatuaż

Ben Affleck tatuaż

Ben Affleck tatuaż

Jennifer Lopez i Ben Affleck - ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck - ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×