Fatalne zakończenie urlopu Jana Englerta. 77-letni aktor miał wypadek. Wrócił mocno poturbowany

Jan Englert

Jan Englert

Jan Englert miał wypadek. Urlop z żoną nie skończył się dla niego najlepiej. W jakim stanie jest aktor?

Jan Englert to obecnie jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. Jest także reżyserem, pedagogiem i dyrektorem teatru. Na swoim koncie ma całą listę wybitnych kreacji na deskach, w kinie i na srebrnym ekranie.

Prywatnie związany jest z Beatą Ścibakówną, aktorką, która była jego studentką. On był wówczas rektorem i wykładowcą Akademii Teatralnej. Spora różnica wieku nie przeszkodziła im w zbudowaniu trwałego związku. Mają córkę Helenę, która obecnie ma 20 lat i rozpoczęła w 2019 roku studia aktorskie na prestiżowej uczelni w Nowym Jorku – Tisch School of the Art.

Jan Englert miał wypadek

Aktor i jego żona aktywnie wypoczywali na urlopie na południu Polski. Nie jest tajemnicą, że aktor jest miłośnikiem pływania, jazdy na nartach, a jego największą pasją jest tenis. Niestety niedawno nabawił się kontuzji nadgarstka.

Kiedy niedawno Englert spędzał wakacje z żoną w górach, na nartach miał wypadek. Wyjazd połączony był z zabiegami zdrowotnymi, na co nalegała Beata, która mocno się martwi o zdrowie męża.

Kiedyś lubiłam patrzeć, jak radzi sobie w czasie gry. Zawsze go podziwiałam. Wiedziałam, że dobiegnie do każdej piłki, wygra każdy mecz. Ale dziś bywa z tym różnie. Tłumaczę mu: już nie musisz być najlepszy, nie musisz niczego udowadniać

Aktor na stoku nadwyrężył operowaną wcześniej dłoń. Według doniesień Rewii, Englert wrócił do Warszawy w złym stanie:

Wrócił mocno poturbowany. Ma liczne siniaki i zadrapania, które wskazują, że prawdopodobnie jeden z dni na narciarskim stoku nie zakończył się dobrze.

Okazało się, że Englert nie oszczędzał swojej ręki:

Być może jego ręka po zabiegu potrzebowała dłuższej rehabilitacji, ale on nie należy do mężczyzn, którzy się ze sobą pieszczą, stąd ten dotkliwy upadek – wyjawił w Rewii jeden z aktorów Teatru Narodowego.

Mamy nadzieję, że Jan Englert szybko wróci do formy po tym niefortunnym wydarzeniu.


Jan Englert

Jan Englert

Beata Ścibakówna i Jan Englert

Beata Ścibakówna i Jan Englert

Beata Ścibakówna i Jan Englert

Beata Ścibakówna i Jan Englert

Komentarze

 • Gość pisze:

  Sorry czy stoki narciarskie nie są zamknięte ze względu na komfort psychiczny zgrai tchórzliwych covidian?

 • Gość pisze:

  Stary ale jary.
  Niejeden dziadek może zaskoczyć byłem kiedyś we Włoszech na nartach i podziwiałem dziadków jak śmigali na nartach bez czapki goła głowa tylko opaska na uszy .
  Wiadomo że się starości nie przeskoczy ale jak ktoś całe życie jest aktywny to było by zabójstwem pozbawiać go ruchu choć wiadomo że trzeba hamować.Latem 105 latek przebiegł 100m na stadionie a 90 latka widziałem jak codziennie jedzie q0 km rowerem i kąpie się w zimnej wodzie na dworze .Oby tym krytykantom tak się chciało bo życie bardzo szybko mija .

 • Gość pisze:

  Skąd tyle złośliwości w Was wspaniały człowiek i aktor

 • Anka pisze:

  Stary dziadek a zgrywa młodzieniaszka hahaha

 • Gość pisze:

  Stary dziad niestety

 • Gość pisze:

  Może i dziadek… Ale za to jaki…

 • Gośćteatr pisze:

  Cóż się dziwić jak to już dziadunio…

 • Gość pisze:

  Uuuuu dziadek…a żoneczka ho ho

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×