Kuba Wesołowski ze śliczną córeczką padli po wspólnych wygłupach. Internautka i żona aktora kapitalnie to podsumowały

Jakub Wesołowski

Jakub Wesołowski

Jakub Wesołowski podzielił się z internautami pięknymi kadrami z córeczką. To najprawdopodobniej najsłodsze, co dziś widzieliście. Internauci rozpływają się z zachwytu.

Kuba Wesołowski jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Aktor swoją przygodę z produkcją Na Wspólnej zaczął jeszcze jako nastolatek. Widzowie docenili go także za rolę w Czasie honoru. Przystojny mężczyzna nie narzeka na brak zawodowych propozycji, a i życie osobiste układa mu się świetnie.

Prawie sześć lat temu gwiazdor serialu Czasu Honoru oraz Na Wspólnej stanął na ślubnym kobiercu z piękną dziennikarką Agnieszką Szczurek. Para po sześciu latach swojego związku wreszcie powiedziała sobie sakramentalne „tak” w kościele w podwarszawskiej Starej Miłosnej. Na ceremonię, oprócz rodziny, przybyło sporo gwiazd oraz celebrytów, którzy po ślubie kościelnym bawili się na przyjęciu weselnym w hotelu, którego aktor jest współwłaścicielem.

Para wychowuje także urodzoną w 2016 roku Różę. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swojego taty. Najnowszy post na Instagramie Kuby roztopił serca internautów.

Jakub Wesołowski na zdjęciach z córką

Jakub wcale nie ukrywa tego, że córka jest dla niego całym światem. Wtóruje mu jego żona Agnieszka. Róża jest już dzielnym przedszkolakiem.

Aga znalazła idealne miejsce i udało jej się mnie przekonać. Róża przynosi do domu masę cudownej energii” – opowiadał Wesołowski z przejęciem w jednym z wywiadów.

Małżonkowie świetnie odnaleźli się w roli rodziców i myślą o powiększeniu rodziny.

Uważam, że im team jest liczniejszy, tym lepiej – zapewnia aktor – Kiedyś myślałem, że nikogo nie będę w stanie kochać tak, jak kocham moją żonę, a potem pojawiła się Róża… Teraz myślę sobie, że nie mógłbym nikogo więcej kochać równie mocno, jak je dwie, co pewnie też okaże się nieprawdą.

Póki co rodzina celebruje wspólne chwile, a w sobotnie popołudnie Kuba podzielił się zdjęciami, które zrobiła jego żona. Na cudnych kadrach widać, że zmęczeni oglądanie filmu tata i córeczka zasnęli słodko przytuleni.

POWER weekend. Tak się kończy impreza z Vaianą. Dobrze, ze @a.wesolowska nie zrobiła detalu na ślinę w kąciku ust. Teraz tylko lody smerfowe i można iść spać – napisał Kuba.

Internauci są rozczuleni i rozbawieni postem Jakuba Wesołowskiego.

  • Jak słodziutko.
  • Jak ona rośnie księżniczka.
  • Wspaniały widok.
  • Takie imprezy są najlpesze przy takich szkrabach człowiek zapomina, że można inaczej imprezować.

Najlepiej podsumowała to jedna z fanek i żona aktora.

Coś w stylu ja cie kocham a ty śpisz.

albo raczej „ja ich kocham, a oni śpią” – napisała Agnieszka.

Wybacz przejęzyczenie – podsumowała użytkowniczka.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.


Jakub Wesołowski z córką

Jakub Wesołowski z córką

Jakub Wesołowski z córką

Jakub Wesołowski z córką

Jakub Wesołowski z córką

Jakub Wesołowski z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×