Jacek Wójcik z „Królowych życia” zmienił look. Zaliczył przy tym poważną wpadkę. Fani nie zostawili suchej nitki na jego butach

Metamorfoza Jacka Wójcika

Metamorfoza Jacka Wójcika

Jacek Wójcik, bohater Królowych życia, zaskoczył metamorfozą. W tym wydaniu wygląda zupełnie inaczej. Tylko buty nie pasuję do reszty stroju!

Jacek Wójcik to przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej Królowych życia. Ich serialowe utarczki od początku stały się hitem internetu. Ludzie polubili Jacka za szczerość, oryginalne poczucie humoru, pogodne usposobienie i wyszukany styl. Mężczyzna zawsze pojawiał się w serialu w koszulach, swetrach czy płaszczach, co sprawiło, że cieszy się renomą eleganta.

Przyjaciel Dagmary to przy tym bardzo postawny facet. Wiele osób powiedziałoby, że na co dzień para się on np. zawodowym sportem, ale prawda jest zupełnie inna. Wójcik ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu i po ukończeniu studiów zajął się renowacją obiektów sakralnych w Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

O Jacku wiadomo jeszcze, że urodził się w 1969 roku i mieszka w Kłodzku. Przez pewien czas borykał się z problemami alkoholowymi i przez to wszył sobie Esperal. W starych odcinkach mężczyzna podkochiwał się w Dagmarze, a nawet oświadczył się jej, lecz ta nie chciała zostać jego żoną. Na szczęście, incydent nie rozbił przyjaźni. Do dziś pozostają w dobrej komitywie.

Jacek Wójcik w nowej odsłonie. Jak wygląda?

Jacek Wójcik jest aktywny na Instagramie. Jego profil śledzi blisko 300 tysięcy fanów, co jest sporym osiągnięciem. Ostatnio zaskoczył ich i dodał swoje zdjęcie w czarnym komplecie dresowym i butach w tym samym kolorze. W opisie fotki zapytał:

Napiszecie czy dobrze mi w takim dresiwie?

Części fanów bardzo spodobała się nowa kreacja mężczyzny.

  • Brawurowo, Panie Jacku. niech się Pan nawet nie zastanawia.

  • Bardzo dobrze.

  • Ładnemu we wszystkim Ładnie.

  • No Elegancko – pisali internauci.

Niektórzy zwrócili mu jednak uwagę na to, że jego obuwie niezbyt pasuje do reszty kreacji.

  • Jacek, Tylko pikolaki do wymiany.

  • W dresie dobrze , tylko inne buty do tego.

  • Bardzo dobrze w tym dresiku. Tylko obuwie to koniecznie na sportowe – bo te to do garnituru!

  • Jest git, tylko adidasy jakieś do tego – to ich opinie.

Trudno nie zgodzić się z tymi opiniami. Jacek ewidentnie powinien zmienić buty na inne. Jego zdjęcie w dresach i poprzednie fotki zobaczycie w galerii pod tekstem.


Jacek Wójcik w dresowym wydaniu

Jacek Wójcik w dresowym wydaniu

Jacek Wójcik i Dagmara Kaźmierska

Jacek Wójcik i Dagmara Kaźmierska

Jacek Wójcik

Jacek Wójcik

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×