Izabela Janachowska potajemnie spotykała się z Radkiem Majdanem: „To było takie szaleństwo”. Dopiero teraz zdradziła kulisy ich relacji

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska podzieliła się bardzo ciekawym wspomnieniem. Opowiedziała o swojej relacji z Radosławem Majdanem. Okazuje się, że mieli potajemne spotkania. Nigdy wcześniej o tym nie mówiła!

Izabela Janachowska pierwsze kroki przed kamerami stawiała w programie Taniec z Gwiazdami. Pojawiła się tam oczywiście w roli tancerki. Reprezentuje ona najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Swoją przygodę z parkietem rozpoczęła jako mała dziewczynka. Jest wielokrotną mistrzynią Polski. Jest też brązową medalistką Mistrzostw Świata. W tanecznym show miała okazję zatańczyć z: Wojciechem Medyńskim, Radosławem Majdanem, Przemysławem Saletą, Pawłem Stalińskim, Zbigniewem Urbańskim i Rafałem Brzozowskim.

W 2014 roku gwiazda ze względu na odnawiającą się kontuzję kolana postanowiła raz na zawsze zakończyć swoją przygodę z tańcem. Zajęła się wtedy zupełnie innym biznesem. Weszła w branżę ślubną i przez kilka lat stworzyła prawdziwe imperium. Wspaniale potoczyło się także jej życie prywatne. W tym samym roku poślubiła bowiem przedsiębiorcę – Krzysztofa Jabłońskiego. Para doczekała się już pierwszego dziecka.

Izabela Janachowska o swojej relacji z Radosławem Majdanem

Izabela Janachowska od kilku lat nie pojawiała się w Tańcu z Gwiazdami. W jesiennej ramówce wróciła jednak z wielkim przytupem. Tym razem dołączyła jednak do Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut i zadebiutowała w roli prowadzącej. Teraz czekamy już na ostatni finałowy odcinek i śmiało można stwierdzić, że pojawienie się Izy w programie było bardzo trafną decyzją produkcji. Wprowadziła ona powiew świeżości, a fani nie szczędzą jej komplementów.

Iza po zakończeniu półfinałowego odcinka chętnie udzielała wywiadów. W rozmowie z Pudelkiem wróciła wspomnieniami do czasów kiedy występowała w roli tancerki show. Przyznaje, że najlepszy kontakt udało jej się złapać z Radkiem Majdanem.

Mieliśmy taneczną relację, ale ona jest naprawdę wyjątkowa. To, co dzieje się tutaj w „Tańcu z Gwiazdami”, to jest tyle godzin spędzonych na parkiecie z gwiazdą, że bardzo szybko nawiązujesz ten kontakt. To jest bardzo przyjemne, pod warunkiem, że trafisz na odpowiednią osobę – opowiedziała.

Zdradziła też jeden z wielkich sekretów, o którym do tej pory nikt nie słyszał. Gdy para razem pojawiała się na parkiecie, Radek jeszcze zawodowo grał w piłkę. Musieli oni godzić jego treningi sportowe z tymi do Tańca z Gwiazdami. Iza wyznała, że potajemnie jeździła na jego zgrupowania, gdzie pracowali nad układami do show.

Z Radkiem było super cool. Jeszcze wtedy on zawodowo grał, to było takie szaleństwo. Musieliśmy jeździć po Polsce, łączyć jego treningi z naszymi. Jeździłam potajemnie na zgrupowania! To było niesamowite- wyjawiła.

Wiadomo, że przyjaźń Izy i Radka przetrwała wiele lat. Piłkarz razem z żoną Małgorzatą Rozenek niedawno bawili się na urodzinach prowadzącej „TzG”. W tej samej rozmowie Janachowska wyznała również, że to właśnie Małgosie widziałaby w kolejnej edycji. Wielu fanów na pewno popiera jej pomysł.


Izabela Janachowska i Radosław Majdan - Taniec z gwiazdami, 2009 rok

Izabela Janachowska i Radosław Majdan - Taniec z gwiazdami, 2009 rok

Izabela Janachowska i Radosław Majdan - Taniec z gwiazdami, 2009 rok

Izabela Janachowska i Radosław Majdan - Taniec z gwiazdami, 2009 rok

Izabela Janachowska i Radosław Majdan - Taniec z gwiazdami, 2009 rok

Izabela Janachowska i Radosław Majdan - Taniec z gwiazdami, 2009 rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×