Irena Kamińska-Radomska ostro oceniła stylizacje Justina i Hailey ze spotkania z prezydentem Francji. Lista przewinień jest bardzo długa

Irena Kamińska-Radomska

Irena Kamińska-Radomska

Irena Kamińska-Radomska powiedziała co myśli o stylizacjach Justina Biebera i jego żony Hailey podczas ich wizyty w Pałacu Elizejskim. Mentorka Projektu Lady nie zostawiła na małżonkach suchej nitki. Co najbardziej raziło w oczy?

Irena Kamińska-Radomska to ekspertka od wizerunku i etykiety znana doskonale widzom z programu Projekt Lady. To właśnie ona uczy uczestniczki programu tego, jak zmienić wizerunek. Sama zawsze prezentuje się perfekcyjnie. Ma nienaganny strój idealnie dobrany do sytuacji oraz makijaż i fryzurę, które pokazują, jak powinna wyglądać prawdziwa dama. Jest uznawana za jedną z najsurowszych mentorek w show dla zbuntowanych młodych kobiet.

Nawet po tym jak zgasną kamery nadal śledzi ich poczynania. Ostatnio upomniała Patrycję Wieję, która jest zwyciężczynią pierwszej edycji popularnego show. Nie spodobały jej się zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie celebrytki. Na drugim planie widać było pośladki gwiazdy, czego pani Irena zdecydowanie nie pochwala. Specjalistka od wizerunku często ocenia także stroje osób znanych z show-biznesu. Tym razem nie zostawiła suchej nitki na Bieberach którzy spotkali się z prezydentem Francji.

Irena Kamińska-Radomska krytykuje Hailey Bieber

Hailey Bieber razem ze swoim mężem Justinem od kilku dni przebywają we Francji. Modelka i wokalista nie tylko odpoczywają i szaleją na zakupach, ale mieli także okazję spotkać się z prezydentem Francji, Emmanuelem Macronem oraz pierwszą damą. Podczas wizyty w Pałacu Elizejskim rozmawiali o problemach młodych ludzi.

Irena Kamińska-Radomska w rozmowie z Plejadą nie ukrywała, że stylizacje, jakie małżonkowie wybrali na ten dzień były mocno nietrafione. Najpierw oberwało się wokaliście, który miał na sobie źle dobrany garnitur, rozpięta koszulę, koraliki i trampki:

Spotkanie z parą prezydencką to bardzo duże wyróżnienie. Doradcy powinni jednak podszepnąć, że wypada ubrać się we właściwy garnitur. Powinien być szary w ciągu dnia, lub granatowy. Dodatkowo Justin Bieber miał rozpiętą koszulę i zawieszone koraliki, i do tego te biało-niebieskie trampki. Jest to lekceważące -podsumowała Biebera Irena Kamińska-Radomska.

Uwagę zwróciła też stylizacja, którą na spotkanie wybrała żona jednej z największych gwiazd popu na świecie. Szczuplutka Hailey miała na sobie sukienkę projektu LaQuana Smitha. Obcisła kreacja w brązowym kolorze odsłoniła całe plecy modelki, ramiona oraz umięśniony brzuch. Biust zasłonięty był jedynie szerokimi paskami materiału. Tego nieco kontrowersyjnego wyboru mentorka również nie omieszkała skomentować:

Żona również przesadziła. Jak można być tak roznegliżowanym podczas spotkania z parą prezydencką? To było zaproszenie do prezydenta i tutaj należy dopieścić dress code, czyli w przypadku mężczyzny jest to stalowy lub granatowy garnitur, biała koszula zapięta na ostatni guzik plus krawat i buty czarne, wiązane. Kobieta powinna być ubrana w sukienkę, garsonkę lub spodnie, zakrywające ciało. Jeżeli wybierzemy spódnicę, musimy założyć rajstopy, tutaj były to sandałki i gołe ciało do pasa z przysłoniętym biustem. Dla mnie to szok – wyznała mentorka programu Projekt Lady.

Trudno w tym przypadku polemizować z Ireną Kamińską-Radomską. Patrząc na stylizacje małżonków, trzeba przyznać, że nieco minęli się z dyplomatycznym dress codem.


Justin i Hailey Bieber we Francji

Justin i Hailey Bieber we Francji

Justin i Hailey Bieber we Francji

Justin i Hailey Bieber we Francji

Justin i Hailey Bieber we Francji

Justin i Hailey Bieber we Francji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×