Mentorka Irena publicznie upomina Patrycję Wieję. Bardzo zasmuciło ją to, co zobaczyła: „Damie nie wypada”

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja jest zwyciężczynią pierwszej edycji programu Projekt Lady. Teraz robi karierę w show-biznesie. Jest bardzo aktywna na Instagramie. Ostatnie zdjęcie, które udostępniła w sieci, zasmuciło Irenę Kamińską-Radomską. Mentorka swój wyraz niezadowolenia wyraziła w komentarzu.

Patrycja Wieja w 2016 roku pojawiła się w pierwszej edycji programu Projekt Lady. Na samym początku dała się poznać jako tancerka erotyczna, która uwielbia bardzo skąpe, lateksowe stroje. Szybko okazało się jednak, że jest bardzo zdeterminowana i chce poddać się przemianie. Pilnie słuchała cennych rad, które dostawała od mentorek i wcielała je w życie. Pomimo kilku potknięć, zaczęła zupełnie nowe życie. Porzuciła dotychczasowy zawód i przestała się wulgarnie ubierać.

Patrycja wzięła się w garść i skończyła ze swoją przeszłością, stając się prawdziwym wzorem dla wielu nastolatek i młodych kobiet. Zwyciężczyni pierwszej edycji popularnego widowiska od samego początku nie ukrywała, że chciałaby zaistnieć w mediach i związać swoją przyszłość z show-biznesem. Po zakończeniu show TVN-u zaczęła regularnie pojawiać się na salonach. Całkowicie odmieniona zachwycała wszystkich swoim wizerunkiem. Nowa fryzura, eleganckie stroje i wyważony język sprawiły, że stała się swego rodzaju ikoną.

Patrycja Wieja upomniana przez Irenę Kamińską-Radomską

Patrycja po programie zyskała spore grono fanów. Bardzo intensywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, na którym możemy podglądać, jak wygląda jej codzienność. Informuje tam też o tym, w jakich projektach będzie uczestniczyła. Jej profil obserwuje ponad 142 tys. internautów, a ta liczba z każdym dniem rośnie.

Poczynania zwyciężczyni Projektu Lady podgląda w sieci jedna z mentorek, czyli Irena Kamińska- Radomska. Niestety ostatnie ze zdjęć, które udostępniła celebrytka, nie przypadło jej do gustu. Patrycja postanowiła pokazać swoje pięknie opalone i wyrzeźbione ciało na Instagramie.

Wieja dodała zdjęcie, na którym leży nad basenem i korzysta ze słońca. Zrzuciła górę od bikini, a na pierwszym planie można podziwiamy jej pośladki:

Ten moment #czaswolny #czasdlasiebie #basen #pływanie #opalanie #bikini

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Patrycja Wieja – official (@patrycjawiejaa)

Irena Kamińska-Radomska, która jest specjalistką od protokołu i etykiety postanowiła dać byłej podopiecznej publiczną reprymendę i skomentowała jej zdjęcie. Nie ukrywała, że nie jest zachwycona tym, co zobaczyła:

Patrycjo, pewnie, że ciała można Ci pozazdrościć. Ale na taki wygląd ciężko sobie zapracowałaś. Niemniej, damie nie wypada tak eksponować publicznie swoich wdzięków. Czy już zapomniałaś? Damą się jest, a nie bywa. I tak Cię uwielbiam, ale się smucę.

Patrycja nie zostawiła słów mentorki bez reakcji i zapewniła, że nie ma się ona czego obawiać:

Ireno bardzo cenię sobie Twoje uwagi. Często się do nich stosuje. Nie smuć się. Dama żyje w zgodzie ze sobą i wie, ktorych granic nigdy nie przekroczy

Obserwatorzy Patrycji zgodnie zachwycają się zdjęciem, które udostępniła i nie szczędzą komplementów pod adresem jej zgrabnego ciała. To już nie pierwszy raz, gdy mentorka wyraża swój niepokój, widząc zdjęcia celebrytki. A Wam jak się wydaje, Patrycja pokazała za dużo?


Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Irena Kamińska-Radomska komentuje zdjęcie Patrycji Wiei

Irena Kamińska-Radomska komentuje zdjęcie Patrycji Wiei

Uczestniczka

Uczestniczka "Projekt Lady" Patrycja Wieja po metamorfozie

Komentarze

 • Gość pisze:

  A Rozenkowa z gołym zadem może być? Nie będzie oceniana i pouczana?

 • Gość pisze:

  Pani mentorka powinna się zająć MRM. Te uwagi bardziej pasują do Małgoni.

 • Gość pisze:

  Patrycja wzięła przykład z Perfekcyjnej, która też była mentorką czyli Rozenkiwej. Ona już od jakiegoś czasu świeci gołymi pośladkami i jej nikt nie zwraca uwagi. Patrycja wzięła więc przykład

 • Gość pisze:

  Dlaczego nie publikujecie komentarzy?

 • Gość pisze:

  Taki lajf zawsze się jakies pasztet przypierd..li ale przynajmniej coś się dz4eje pierwszy raz widźe autentyk taką najlepszą riposte najlepsze zdjecie topless i najlepszy basen druga to spójrz w lustro pasztecie nawet nie ma się do czego przypierd..lic a nie kaźdy zarabia kak..łem nie będe ukrywac ze na widok tych pasztetowych patoligicznych mentorek k..pa sama leci ale show ładny i to tyle

 • Aja pisze:

  Dziwię się, że p. mentorka nie upomniała publicznie p. MRM, która prezentuje swe wdzięki w żenujący wręcz sposób. Zdjęcie p. Patrycji jest wyjątkowo subtelne w porównaniu ze zdjęciami rozkraczonej p. Rozenek. Taka prawda, niestety.

 • Gość pisze:

  Niech mentorka lepiej zajmie się swoją psiapsi z programu. Ona ich uczy jak postępować, a nie pani.

 • Gość pisze:

  Żenująca jest ta p.Irena i jej żałosne uwagi..ciekawa jestem czy miałaby odwagę zwrócić uwagę Pani Annie Lewandowskiej czy Pani Małgorzacie Rozenek ,które pięknie prezentują się w takim anturażu i mobilizują tym samym kobiety do pracy nad swoim ciałem i zdrowiem.
  Kto dał tej „pańci”prawo do oceniania i pouczania???

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×