Mentorka Irena publicznie upomina Patrycję Wieję. Bardzo zasmuciło ją to, co zobaczyła: „Damie nie wypada”

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja jest zwyciężczynią pierwszej edycji programu Projekt Lady. Teraz robi karierę w show-biznesie. Jest bardzo aktywna na Instagramie. Ostatnie zdjęcie, które udostępniła w sieci, zasmuciło Irenę Kamińską-Radomską. Mentorka swój wyraz niezadowolenia wyraziła w komentarzu.

Patrycja Wieja w 2016 roku pojawiła się w pierwszej edycji programu Projekt Lady. Na samym początku dała się poznać jako tancerka erotyczna, która uwielbia bardzo skąpe, lateksowe stroje. Szybko okazało się jednak, że jest bardzo zdeterminowana i chce poddać się przemianie. Pilnie słuchała cennych rad, które dostawała od mentorek i wcielała je w życie. Pomimo kilku potknięć, zaczęła zupełnie nowe życie. Porzuciła dotychczasowy zawód i przestała się wulgarnie ubierać.

Patrycja wzięła się w garść i skończyła ze swoją przeszłością, stając się prawdziwym wzorem dla wielu nastolatek i młodych kobiet. Zwyciężczyni pierwszej edycji popularnego widowiska od samego początku nie ukrywała, że chciałaby zaistnieć w mediach i związać swoją przyszłość z show-biznesem. Po zakończeniu show TVN-u zaczęła regularnie pojawiać się na salonach. Całkowicie odmieniona zachwycała wszystkich swoim wizerunkiem. Nowa fryzura, eleganckie stroje i wyważony język sprawiły, że stała się swego rodzaju ikoną.

Patrycja Wieja upomniana przez Irenę Kamińską-Radomską

Patrycja po programie zyskała spore grono fanów. Bardzo intensywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, na którym możemy podglądać, jak wygląda jej codzienność. Informuje tam też o tym, w jakich projektach będzie uczestniczyła. Jej profil obserwuje ponad 142 tys. internautów, a ta liczba z każdym dniem rośnie.

Poczynania zwyciężczyni Projektu Lady podgląda w sieci jedna z mentorek, czyli Irena Kamińska- Radomska. Niestety ostatnie ze zdjęć, które udostępniła celebrytka, nie przypadło jej do gustu. Patrycja postanowiła pokazać swoje pięknie opalone i wyrzeźbione ciało na Instagramie.

Wieja dodała zdjęcie, na którym leży nad basenem i korzysta ze słońca. Zrzuciła górę od bikini, a na pierwszym planie można podziwiamy jej pośladki:

Ten moment #czaswolny #czasdlasiebie #basen #pływanie #opalanie #bikini

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Patrycja Wieja – official (@patrycjawiejaa)

Irena Kamińska-Radomska, która jest specjalistką od protokołu i etykiety postanowiła dać byłej podopiecznej publiczną reprymendę i skomentowała jej zdjęcie. Nie ukrywała, że nie jest zachwycona tym, co zobaczyła:

Patrycjo, pewnie, że ciała można Ci pozazdrościć. Ale na taki wygląd ciężko sobie zapracowałaś. Niemniej, damie nie wypada tak eksponować publicznie swoich wdzięków. Czy już zapomniałaś? Damą się jest, a nie bywa. I tak Cię uwielbiam, ale się smucę.

Patrycja nie zostawiła słów mentorki bez reakcji i zapewniła, że nie ma się ona czego obawiać:

Ireno bardzo cenię sobie Twoje uwagi. Często się do nich stosuje. Nie smuć się. Dama żyje w zgodzie ze sobą i wie, ktorych granic nigdy nie przekroczy

Obserwatorzy Patrycji zgodnie zachwycają się zdjęciem, które udostępniła i nie szczędzą komplementów pod adresem jej zgrabnego ciała. To już nie pierwszy raz, gdy mentorka wyraża swój niepokój, widząc zdjęcia celebrytki. A Wam jak się wydaje, Patrycja pokazała za dużo?


Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Irena Kamińska-Radomska komentuje zdjęcie Patrycji Wiei

Irena Kamińska-Radomska komentuje zdjęcie Patrycji Wiei

Uczestniczka

Uczestniczka "Projekt Lady" Patrycja Wieja po metamorfozie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przykład idzie z góry jak wiadomo

 • GośćIga pisze:

  Niech ta p mentorka zainteresuje sie ta rodzenek ta dopiero obciach robi

 • Gośćola pisze:

  Patrycja moze pokazywac bo ma co mentorka raczej niech krytykuje swoja upadla kolezanke Rozenek za wulgarnosc chamstwo przerabianie fotek i robieniu wstydu wlasnym dziecia -niech nie robi sobie ta pani mentorka obciachu

 • Gość pisze:

  Kobieto przypomnij Majdanowej żeby być damą na którą ona się powołuje że nią jest nie pokazuje się starego krocza na którym punkcie ona ma bzika, gdzie tylko się da to go pokazuje. Proszę ją zgłosić do programu nie jako prowadzącą ale jako uczestniczkę może się czegoś nauczy,kobieta bez honoru i ambicji.

 • Gość pisze:

  Zgadzam się z w/w opiniami, pierwsze co mi przyszło na.mysl po przeczytaniu tego artykułu, to właśnie Rozenkowa, która też świeci tyłkiem, a jej mentorka nie poucza. Po co taka osoba jak Rozenek w ogóle pcha się do takich programów jak Projekt Lady, skoro sama nie świeci przykładem.

 • Gość pisze:

  A Rozenkowa z gołym zadem może być? Nie będzie oceniana i pouczana?

 • Gość pisze:

  Pani mentorka powinna się zająć MRM. Te uwagi bardziej pasują do Małgoni.

 • Gość pisze:

  Patrycja wzięła przykład z Perfekcyjnej, która też była mentorką czyli Rozenkiwej. Ona już od jakiegoś czasu świeci gołymi pośladkami i jej nikt nie zwraca uwagi. Patrycja wzięła więc przykład

 • Gość pisze:

  Dlaczego nie publikujecie komentarzy?

 • Gość pisze:

  Taki lajf zawsze się jakies pasztet przypierd..li ale przynajmniej coś się dz4eje pierwszy raz widźe autentyk taką najlepszą riposte najlepsze zdjecie topless i najlepszy basen druga to spójrz w lustro pasztecie nawet nie ma się do czego przypierd..lic a nie kaźdy zarabia kak..łem nie będe ukrywac ze na widok tych pasztetowych patoligicznych mentorek k..pa sama leci ale show ładny i to tyle

 • Aja pisze:

  Dziwię się, że p. mentorka nie upomniała publicznie p. MRM, która prezentuje swe wdzięki w żenujący wręcz sposób. Zdjęcie p. Patrycji jest wyjątkowo subtelne w porównaniu ze zdjęciami rozkraczonej p. Rozenek. Taka prawda, niestety.

 • Gość pisze:

  Niech mentorka lepiej zajmie się swoją psiapsi z programu. Ona ich uczy jak postępować, a nie pani.

 • Gość pisze:

  Żenująca jest ta p.Irena i jej żałosne uwagi..ciekawa jestem czy miałaby odwagę zwrócić uwagę Pani Annie Lewandowskiej czy Pani Małgorzacie Rozenek ,które pięknie prezentują się w takim anturażu i mobilizują tym samym kobiety do pracy nad swoim ciałem i zdrowiem.
  Kto dał tej „pańci”prawo do oceniania i pouczania???

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×