Mentorka Irena upomniała Patrycję Wieję. Jest zniesmaczona tym, co zobaczyła: „Pozwól, że nie zalajkuję”

Irena Kamińska-Radomska, Patrycja Wieja

Irena Kamińska-Radomska, Patrycja Wieja

Program Projekt Lady od pierwszej edycji cieszył się dużym zainteresowaniem widzów oraz potencjalnych kandydatek. Zwyciężczynie show z miejsca zyskiwały dużą popularność. Patrycja Wieja właśnie opublikowała zdjęcie, na którym wyeksponowała biust.

Projekt Lady po raz pierwszy został wyemitowany w Polsce 27 czerwca 2016 roku. Program rozrywkowy oparty jest na brytyjskim formacie Ladette to Lady. W telewizyjnym show udział bierze kilkanaście dziewczyn w wieku 18-29 lat, które reprezentują imprezowy styl życia lub powszechnie uważane są za przedstawicielki trudnej młodzieży. Pieczę nad uczestniczkami sprawują mentorki: Tatiana Mindewicz-Puacz oraz dr Irena Kamińska-Radomska. Zbuntowane dziewczyny motywuje do działania Małgorzata Rozenek.

Format już od pierwszej edycji zyskał szerokie grono fanów. Widzowie z uwagą śledzą przemiany uczestniczek, które z rozwydrzonych panien stają się dystyngowanymi damami, którym nieobce są zasady savoire vivre. Udział w programie daje młodym kobietom szansę na odmienienie swojego życia. Czy tak jest w przypadku pierwszej zwyciężczyni show?

Patrycja Wieja zapozowała bez koszulki na śniegu

Patrycja Wieja do Projektu Lady zgłosiła się, gdy pracowała jako tancerka erotyczna. Szybko okazało się, że jest bardzo zdeterminowana i za wszelką cenę chce odmienić swoje dotychczasowe życie. Z uwagą słuchała wszystkich rad udzielanych przez mentorki i stosowała się do wszystkiego, co od nich usłyszała.

Upór i poświęcenie, jakie przejawiała w trakcie widowiska, niemal od razu zaowocowały nie lada sukcesem. Udało jej się porzucić dotychczas wykonywaną pracę i wprowadzić w swoją codzienność wiele zmian. Patrycja porzuciła wulgarny wygląd, który zamieniła na eleganckie, modne stroje.

Po latach Patrycja pokazuje się jako elegancka, piękna kobieta, której pasją jest sport i sztuki walki. Ostatnio pochwaliła się kadrami z pierwszego morsowania. W niedzielny wieczór opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje bez stanika. Wieja stoi na mrozie ubrana jedynie w spodnie i ciepłą czapkę.

Zimno. Zrobiliście już coś szalonego w tym roku? #winter #snow #cold #crazy #girl #fun #happy #everyday #smile

Pod kadrem w krótkim czasie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektóre z nich nie są szczególnie przychylne celebrytce. Głos zabrała nawet jedna z mentorek:

  • dr Irena Kamińska-Radomska: Pozwól, że nie zalajkuję.
  • Następnym razem zdejmij też majtki, będzie jeszcze bardziej „szalenie”.
  • Co kierowało Cię żebyś dodała takie zdjęcie ? To nie jest hejt , a zwykła ciekawość.
  • Mega pozytywna energia od Pani bije! Kozak.
  • No dziewczyno. Widzę idziesz na całość z tym morsowaniem.
  • Wieja będzie znana bo chodzi bez stanika. Szaloną Cię kochamy!

W ostatnim czasie bardzo popularne stało się wychodzenie na dwór w strojach kąpielowych lub krótkich spodenkach, co stanowi element krioterapii. Niektórzy w takich strojach zdobywają również górskie szczyty, tak jak uczestniczka Projektu Lady. Myślicie, że tym zdjęciem Patrycja chciała zachęcić ludzi do praktykowania tej formy leczenia?


Patrycja Wieja pozuje bez koszulki na śniegu

Patrycja Wieja pozuje bez koszulki na śniegu

Patrycja Wieja pozuje bez koszulki na śniegu

Patrycja Wieja pozuje bez koszulki na śniegu

Patrycja Wieja pozuje bez koszulki na śniegu

Patrycja Wieja pozuje bez koszulki na śniegu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×