Ida Nowakowska została prowadzącą „You Can Dance”. Wygryzła dwie inne gwiazdy. Już wiadomo, kto walczył o kontrakt

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska poprowadzi You Can Dance - nowa generacja. Jak donosi jeden z tabloidów, pokonała dwie inne gwiazdy, które także brano pod uwagę na to stanowisko.

Ida Nowakowska na początku maja spełniła swoje marzenie i urodziła synka. Chociaż chłopiec niedawno skończył miesiąc, jego mama krótko po porodzie wróciła do pracy. Podczas Eurowizji przekazała punkty z Polski, a także ponownie prowadzi Pytanie na śniadaniegdzie rozmawia gośćmi zaproszonymi do studia.

Gwiazda TVP w jednym z wywiadów podkreśliła, że mogła wrócić do pracy dzięki pomocy bliskich. Razem z mężem, Jackiem Herndonem oraz swoją mamą stworzyli zgraną drużynę, która dzieli się opieką nad chłopcem:

Jack okazał się supertatą. We trójkę, wraz z mężem i moją mamą, tworzymy zgraną drużynę. Razem zrobimy wszystko, by dzidziuś był najszczęśliwszy – komentowała Ida Nowakowska w Party.

Decyzja młodej mamy nie wszystkim się podoba. Część internautów wyraziło swoje niezadowolenie w social mediach. Na gwiazdę TVP wylał się okropny hejt. Sama zainteresowana się nim jednak nie przejmuje. Skupia się na tym, by robić swoje:

Ja mam wielkie szczęście, że mam taką pracę i pracodawcę – TVP, który daje mi szansę na połączenie pracy i macierzyństwa. Hejt jest takim krzykiem rozpaczy, buntem. Świat ordynarnych ludzi, zwłaszcza kobiet, jest mi obcy – powiedziała w Plejadzie. 

Ida Nowakowska prowadzącą You Can Dance – Nowa generacja. Kogo pokonała?

Nowakowska wkrótce sprawdzi się w kolejnej roli. Została prowadzącą nowy program, który pojawi się na antenie TVP. Mowa o formacie You Can Dance – nowa generacja, do którego niedawno ruszyły castingi:

Pierwszą edycję programu poprowadzi Ida Nowakowska – potwierdza TVP.

Super Express donosi, że tancerka nie była jedyną gwiazdą, którą brano pod uwagę na to stanowisko. Tabloid jest przekonany, że świeżo upieczona mama pokonała przynajmniej dwie znane aktorki – Annę Muchę i Katarzynę Cichopek:

Wcześniej mówiło się, że o posadę walczyły m.in. Anna Mucha oraz Katarzyna Cichopek. One muszą jednak obejść się smakiem – podaje tabloid.

Premierę You Can Dance – Nowa generacja zaplanowano po wakacjach. Będziecie oglądać?


Ida Nowakowska prowadzącą You Can Dance

Ida Nowakowska prowadzącą You Can Dance

Ida Nowakowska prowadzącą You Can Dance

Ida Nowakowska prowadzącą You Can Dance

Ida Nowakowska prowadzącą You Can Dance

Ida Nowakowska prowadzącą You Can Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×